• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Tipy a postupy pro zjednodušení zpracování tiskových dat

Záznam webináře z 3. 5. 2021


Záznam webináře z 3. 5. 2021

Představené ukázky práce s daty v Adobe Acrobatu Professional a v zásuvném modulu Enfocus PitStop Pro jsme zvolili podle často se opakujících dotazů. Je nám však jasné, že díky časovému rámci webináře jsme nemohli postihnout všechny oblasti přípravy dat. 

Chtěli jsme především ukázat, že kromě klasických možností kontroly a opravy lze nástroje Adobe Acrobat a hlavně Enfocus PitStop použít i jiným způsobem, který může práci s daty ve formátu PDF zásadním způsobem zefektivnit a zrychlit.

Rádi bychom vám nabídli možnost se spolupodílet na vytvoření programu případných dalších webinářů. Pošlete-li nám tipy, jaké úpravy dat opakovaně řešíte a pomohla by vám jejich automatizace, my se pokusíme najít řešení a do obsahu příštího webináře jeho předvedení zařadit.

Rádi vám samozřejmě pomůžeme jak se zakoupením nebo aktualizací předváděného software, tak i formou individuální konzultace, např. s nastavením Enfocus Pitstop Pro, zaškolením v jeho používání nebo vytvořením konkrétních postupů podle vašich požadavků.Komentovat

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?