• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Zájem o polygrafický systém MIS/ERP Pace se potvrzuje

  • -

Zájem o polygrafický systém MIS/ERP Pace se potvrzuje

Tags : 

V úterý 9. 4. 2024 proběhl další workshop o MIS/ERP pro polygrafické provozy. Setkání se zúčastnilo několik manažerů z tiskáren z České republiky. Atraktivní program s kvalitními moderátory a hosty trval čtyři hodiny a byl zaměřen k seznámení s manažerským informačním systémem MIS/ERP Pace vhodným pro polygrafické provozy.

Program setkání byl připraven jako soubor interaktivních vystoupení, při kterých probíhaly ukázky systému MIS/ERP Pace společnosti eProductivity Software zkušeným specialistou Davidem Lowe z eProductivity Software, docházelo k vzájemné konfrontaci názorů mezi účastníky za účasti moderátorů Stephana Starka z eProductivity  Software a Martina Novotného z GRAFIE CZ, proběhlo vystoupení v podobě prezentace Petra Breburdy z IGEPA CZ o stavu polygrafického trhu v ČR a na závěr byla připravena velmi otevřená panelová diskuze účastníků akce s hosty akce v podobě zákazníků, kteří systém již nasadily a úspěšně jej využívají v reálné polygrafické praxi.

Panelová diskuse účastníků s uživateli MIS/ERP Pace.

Workshop organizovala společnost GRAFIE CZ a eProductivity Software s podporou společností IGEPA CZ a Enfocus. Tyto společnosti velmi úzce spolupracují na podpoře SW řešení společnosti eProductivity Software v ČR a SK a především na rozvoji platformy MIS/ERP Pace a podpůrných systémů, např. Enfocus Switch.

Systém MIS/ERP Pace je otevřený manažerský informační systém pro polygrafické provozy. Jedná se o řešení, které svou vnitřní strukturou a otevřenou architekturou pro integraci třetích stran splňuje požadavky aktuálních potřeb velmi dynamického trhu.

Pokud pojedete na veletrh drupa 2024 do německého Düsseldorfu, tak navštivte stánek Hall 7a / E03.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?