• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Publikace

PDF pro grafiky a tiskaře (2020)

Skriptum „PDF pro grafiky a tiskaře“ shrnuje pravidla jak pro správnou přípravu PDF , tak pro jejich příjem, kontrolu a případnou opravu pro potřeby kvalitního tisku. Samostatné kapitoly jsou věnované používání aplikací Adobe Acrobat a Enfocus PitStop pro kontrolu a editaci souborů PDF. Tiskovina má rozsah 82 stran.

Správa barev (2020)

Skriptum  „Správa barev krok za krokem“ se věnuje správě barev, od pochopení základních principů, přes použití v aplikacích, až po praktické vytvoření vlastních ICC profilů. Získáte teoretické i praktické informace o problematice správy barev napříč polygrafickou výrobou od přípravy dat až po jejich realizaci tiskem. Tiskovina má rozsah 68 stran.

Kniha PDF/X (2015)

Cílem knihy PDF/X-1a PDF/X-4 je definovat a sdílet snadno použitelná pravidla nejlepší současné praxe pro přípravu a předávání tiskových dat podle standardu PDF/X, která by tiskové ripy dokázaly korektně zpracovat a následný tisk tak mohl bez problémů splnit náročná očekávání zadavatelů. Kniha přiměřeně pokrývá všechny důležité prvky tvorby tiskových dat.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?