• info@grafie.cz
  • 222 714 580

MIS / ERP systém od eProductivity Software


eProductivity Software (ePS) PACE je cloudové řešení komplexního informačního systému (MIS) pro polygrafický průmysl. Balíček kromě MIS také řeší plánování podnikových zdrojů (ERP). PACE má moderní uživatelské rozhraní a je dostupný odkudkoliv ve vašem používaném internetovém prohlížeči. Systém je přizpůsoben podnikání v polygrafických provozech ,konkrétně v tiskárnách s potiskem archových substrátů. Plně řídí informace, a to jak v běžném komerčním tisku, tak i ve velkoplošném tisku. Pace může řídit tiskárny jak s offsetovým, tak i digitálním tiskem. Pomáhá tiskárnám dlouhodobě růst a udržet výkonnost prostřednictvím certifikovaných pracovních postupů. 

Informační systém ePS PACE je součástí sady ePS Midmarket Print Suite, která nabízí nové obchodní zdroje příjmů, urychluje dobu odezvy v komunikaci, zvyšuje kapacitu v okamžitém poskytování kalkulací a ziskovosti a v neposlední řadě zlepšuje automatizaci pracovních postupů a služeb koncovým zákazníkům. 

ePS Midmarket Suite nabízí škálovatelné řešení na míru, tedy výběr programových aplikací s nástroji, které potřebujete k růstu vaší společnosti. Od kalkulace, získání objednávky až po expedici. Kromě Pace nabízí sada řešení web to print (W2P) – MarketDirect StoreFront – tiskový eshop připravený na klíč, kde lze nabízet běžné komerční zakázky, opakované zakázky, netiskové produkty a mnoho dalšího. Produkt Matrix je silným nástrojem pro archovou montáž, který dramaticky snižuje náklady na plánování a práci v předtiskové přípravě. ePS PrintStream Fullfillment je systém pro řízení a správu tiskových materiálů a hotových výrobků. Nástroj Auto-Count 4D je výrobní platforma, která shromažďuje data přímo z výroby a tisku. Umožňuje tak přesně analyzovat data o ziskovosti zakázky, její trvání atd., zachytit ty informace, které pomáhají měřit náklady na práci, automatizaci ručních prací, sledování odpracovaných hodin a snižovat stav zásob na základě zboží používaného ve výrobě. Řešení Pace Scheduling a PrintFlow jsou nástroji pro dynamické plánování výroby s využitím jak lidských, tak i technologických zdrojů. Umožňuje tak reagovat pružně a ihned na plán výroby při výpadku jakéholiv vstupního zdroje. Process Shipper je software pro správu přepravy více dopravců. Všechny nástroje mohou být bez problému propojeny a poskytovat informace pro řízení celého provozu včetně ekonomického zhodnocení. 

Díky XML, API či JDF je systém zcela otevřen pro výměnu informací se systémy řešení třetích stran – s učetnictvím, personalistikou, logistickými systémy atd. 

ePS PACE poskytuje řešení pro tvorbu nabídek, kalkulací, nákup zboží, skladové hospodářství, plánování zdrojů, výroby a zakázek, sběr dat z výroby, podklady pro účetnictví, jako je nákladovost, statistiky, řízení prodeje a mnoho dalšího. 

Kalkulace 

Nejčastější úzké místo v současném polygrafickém provozu tvoří tvorba nabídek pro zákazníka, tedy kalkulací. Jelikož pomocí ePS PACE lze nadefinovat pracovní úkony do maximálních detailů, výsledná kalkulace může být naprosto přesná pro pozdější zhodnocení celé zakázky. Navíc s rychlostí a optimalizací celé zakázky pro konkrétní technologii, kterou podnik provozuje na základě vstupních požadavků jako je rozměr, množství, materiál, výrobní operace, finální zpracování atd. Jedná se o kalkulace založené na nákladech s volitelnými cenovými kategoriemi pro konkrétní zákazníky. Díky flexibilitě je možné upravovat parametry v reálném čase, volit další možnosti podle efektivnosti či kapacitě výroby či vylepšit ziskovost zakázek. 

Plánování 

Po kalkulaci je dalším úzkým místem ve výrobě plánování. ePS PACE pomáhá plánovat výrobu na základě dostupných lidských a technologických zdrojů, stavu připravenosti zakázky, priorit, v návaznosti na dalších aktivitách na zakázce atd. a to vše v reálném čase. Lze měnit informace, denní či hodinový rozvrh. Plán je vždy možný vidět vizuálně na „bílé elektronické“ tabuli, která poskytuje podrobné informace o konkrétních zakázkách v rozvrhu. Řešení umožňuje měnit scénáře výroby podle „co se stane když“, což poskytuje úplnou analýzu toho, jaké budou mít mít změny vliv v plánování a vyhotovení zakázek ať už negativně či pozitivně konkrétní změnou.

Přínosy řešení ePS PACE 

• Zlepší operační efektivitu a maximalizuje zisk pomocí automatizace procesů 

• Snižuje náklady zjednodušením operací 

• Škálovatelnost řešení, které může růst podle požadavků zákazníka i trhu 

• Poskytuje snadný a rychlý přístup k potřebným informací kdykoliv a kdekoli 

• Umožňuje flexibilní přizpůsobení potřebám konkrétního podniku 

• Nabízí intuivní uživatelské rozhraní, díky němuž se běžní zaměstanci zaučí rychle 

Společnost eProductivity Software (ePS) působí na více než 30 let, má více než 750 zaměstnanců po celém světě a sídlí v Pittsburghu ve Spojených státech. 

Chcete-li se dozvědět podrobnosti o produktech ePS nebo máte zájem o praktickou ukázku, domluvte si s námi schůzku.

↑ Záznam webináře z 29. listopadu 2023 o MIS / ERP ePS PACE – přenáší Martin Novotný.

eProductivity Software a GRAFIE CZ spolupracují v ČR na dodávkách a provozování systému MIS/ERP Pace

Lépe plánovat? Ano, jde to!


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?