• info@grafie.cz
  • 222 714 580

AKTUALITY

Digitalizace a automatizace tiskových provozů

Tags : 

Série krátkých webinářů, které vám přiblíží moderní tiskové provozy z pohledu automatizace a digitalizace výrobních a obchodních workflow.

Celý příspěvek

Zájezd na veletrh drupa 2024

V příštím roce 2024 se uskuteční mezinárodní polygrafický veletrh drupa 2024. Ve dnech 28. 5. – 7. 6. 2024 je na düsseldorfském výstavišti připravována dlouho očekávaná prezentace světových výrobců a dodavatelů technologií pro polygrafii.

Celý příspěvek

Není workflow jako workflow

Tags : 

Není workflow jako workflow – flexibilita prostředí Enfocus Switch umožňuje začít jednoduchými „ostrovními“ workflow a postupně je spojovat do složitějších „systémových“ workflow.

Celý příspěvek

RICOH Pro VC80000 zaměřený na automatizaci

Tags : 

Technologické novinky v oblasti času zahájení tisku, rychlosti tisku, kontroly kvality, konzistence barev, výměny médií a prediktivní údržby zvyšují výrobní kapacitu a návratnost investic.

Celý příspěvek

Lépe plánovat? Ano, jde to!

Tags : 

Cítíte nebo jste dokonce přesvědčení, že by Vaše tiskárna, při stávajícím strojním i personálním vybavení, měla být schopna vyrobit více zakázek, ale reálně toho nejste schopni dosáhnout a zakázky se Vám naopak zpožďují?

Celý příspěvek

Webinář: Nejlepší spadávka v PitStop Pro.

Tags : 

Tutoriály a tipy v software Enfocus PitStop Pro.

Celý příspěvek

Setkání uživatelů Enfocus Switch a PitStop server

Tags : 

GRAFIE CZ připravila v polovině října pro uživatele platformy Enfocus Switch a Enfocus PitStop server jednodenní odborné setkání. Jednalo se o první setkání tohoto typu v ČR s cílem detailněji seznámit stávající uživatele produktů Enfocus s dalšími možnostmi platformy Enfocus Switch a efektivnějším využíváním v reálné polygrafické praxi.

Celý příspěvek

Workshop MIS/ERP pro tiskové provozy

Tags : 

Společnosti eProductivity Software (ePS), Igepa CZ a GRAFIE CZ uspořádaly 10. října 2023 za velkého zájmu účastníků workshop MIS/ERP pro tiskové provozy.

Celý příspěvek

Novinky pro veletrh drupa 2024

Tags : 

Společnost Canon oznámila na veletrhu Canon Expo v Jokohamě technologickou předpremiéru nového archového inkoustového tiskového stroje Canon varioPRINT iX1700 ve formátu B3+ s rychlostí 170 stran A4 za minutu. Tiskový stroj je navržen pro vysokou produktivitu a konzistentní kvalitu, takže vyhovuje potřebám náročných komerčních a interních poskytovatelů tiskových služeb.

Celý příspěvek

Podzimní update e-shopu W2P Flexible

Tags : 

Řešení pro internetový obchod s tiskovými produkty W2P Flexible bude mít brzy 1. výročí, a tak jsme pro jeho uživatele připravili podzimní update, který rozšiřuje možnosti internetového obchodu.

Celý příspěvek

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?