• info@grafie.cz
  • 222 714 580

AKTUALITY

Otevřete si dveře k novým zákazníkům

Tags : 

Kvalitní PR aktivity a jejich rozesílku na správné kontakty vám profesionálně zajistí redakční tým titulu Noviny pro grafický průmysl.

Redakční tým titulu Noviny pro grafický průmysl má dlouholeté zkušenosti se zpracováním firemních prezentací, které obsahují netradiční polygrafické produkty, tak i seznámení s výrobním prostředím, komunikačními kanály a konkrétními lidmi z tiskárny.

Celý příspěvek

Creative Hub pokřtil Barevné melancholie

Tags : 

Ve spolupráci se známým fotografem Stanislavem Pokorným a technologickým partnerem projektu společností Konica Minolta Business Solutions Czech jsme vytvořili kalendář pro rok 2021. Na začátku prosince jsme toto dílo komorně přesto slavnostně pokřtili v Galerii a kavárně Art-n-Coffee.

Celý příspěvek

Pour féliciter 2021

Přejeme Vám od nás z GRAFIE CZ klidné prožití vánočních svátků a do nového roku kromě pracovních i osobních úspěchů přejeme hlavně pevné zdraví Vám i všem Vašim blízkým..

Celý příspěvek

Je čas pro výměnu spektrofotometru?

Tags : 

Vzhledem k tomu, že se na mě obracíte s dotazy na obměnu spektrofotometrů rodiny i1Pro, rozhodl jsem se napsat moje doporučení, zda obměnit dříve pořízený spektrofotometr. Před rokem společnost X-Rite uvedla na trh již třetí verzi ručního spektrofotometru i1PRO. Poprvé je i1PRO 3 nabízen ve dvou variantách, které se od sebe výrazně liší. i1PRO 3 je náhradou předchozích spektrofotometrů
i1PRO a iPRO 2.

Celý příspěvek

Noviny pro grafický průmysl 2021

Tags : 

Zajímá vás, jakým konkrétním okruhům témat se budeme věnovat v Novinách pro grafický průmysl v příštím roce? Aktuální ediční plán pro rok 2021 je již známý a najdete ho na: https://www.grafie.cz/ngp/.

Celý příspěvek

Rubrika „Jak na“ Novin pro grafický průmysl

Tags : 

Pokračujeme v uveřejňování toho nejlepšího z rubriky „Jak na“, která je stálicí Novin pro grafický průmysl po mnoho let. Tentokráte se můžete dozvědět něco nového, nebo si osvěžit vaše znalosti o tématech: Přenos tiskové barvy, Tiskové rastry, Vlastnosti grafických papírů a Vlhčící roztok.

Celý příspěvek

Creative Hub inspiruje novými projekty

Tags : 

I v této nelehké době je potřeba hledat nové výzvy a motivace. Platforma Creative Hub proto přichází s několika zajímavými projekty naplňující cíl motivovat zadavatele a poskytovatele ke vzájemné spolupráci při řešení polygrafických zakázek.

Celý příspěvek

Začněte s automatizací předtiskové přípravy ještě letos!

Tags : 

Pokud jste doteď váhali s investicí do automatizace předtiskové přípravy, speciální nabídka Enfocusu platná do konce tohoto roku by pro vás mohla být tím správným impulsem k akci. Do konce roku 2020 dostanete ENFOCUS SWITCH CORE zdarma k Enfocus PitStop Serveru.

Celý příspěvek

Rubrika „Jak na“ Novin pro grafický průmysl

Tags : 

Stáhněte si brožuru v PDF, to nejlepší z rubriky “Jak na” – Řezací plotery Zünd, která vyšla v Novinách pro grafický průmysl.

Celý příspěvek

Přečtěte si v NGP o zkušenostech firem s měřením OEE

Tags : 

Aktuální vydání Novin pro grafický průmysl číslo 15 se tematicky zaměřuje na problematiku OEE neboli Celkovou efektivitu výroby. Je to téma, o kterém jste jistě už slyšeli, ale jen málokterá polygrafická firma se mu skutečně věnuje.

Celý příspěvek

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?