• info@grafie.cz
  • 222 714 580

AKTUALITY

Současnost a budoucnost lokálních tiskových služeb

Tags : 

Inkoustový tisk v archovém podání by mohl v budoucnu nahradit část tradičních ofsetových tiskových strojů, které jsou v tiskových provozech, zejména u lokálních poskytovatelů, na hranici životnosti.

Celý příspěvek

Enfocus User Group 2024

Tags : 

V poslední době se hodně hovoří o automatizaci výrobních workflow. Existují různá řešení, jak rutinní postupy ve výrobě i v administrativě využít k automatizaci. Jedním z možných řešení jsou i nástroje Enfocus Switch a PitStop server

Celý příspěvek

Revoria Press GC12500 ve formátu B2 (B2XL)

Tags : 

Na akci Peak Performance Print 2024 představila společnost Fujifilm poprvé v Evropě nový tiskový stroj Revoria Press GC12500 ve formátu B2.

Celý příspěvek

Smlouva eProductivity Software a GRAFIE CZ o podpoře systému MIS Pace je podepsána

Tags : 

Komunikace v českém jazyce při instalaci a implementaci MIS Pace umožní rychlejší zavedení uvedeného software do workflow tiskárny.

Celý příspěvek

W2P FLEXIBLE ve firmě AMAPRINT

Tags : 

Generační změna probíhá i u klientů, kteří běžně nakupují v on-line prostředí. Z pohledu tiskárny je na to potřeba včas zareagovat.

Celý příspěvek

Pozvánka na Workshop: Fundamentals of Color and ­Appearance (FOCA)

Tags : 

Workshop o barvách vyučovaný odborníky na barvy X-Rite je zábavný, snadno srozumitelný a použitelný téměř v každém odvětví a podnikání.

Celý příspěvek

CtP v roce 2023

Tags : 

Stejně jako loni jsme zpracovali statistiku na základě informací od následujících společností: AMOS CZ, DataLine Technology, FUJIFILM, Heidelberg CZ & SK a VALIDO PRE-PRESS.

Celý příspěvek

Stabilní trh s ofsetovými stroji

Tags : 

Každoročně sledujeme prodeje a instalace ofsetových archových strojů na českém a slovenském trhu. Velké poděkování všem dodavatelům uvedených tiskových technologií, kteří nám data pro statistiku pravidelně poskytují.

Celý příspěvek

Mějte stále aktuální PitStop Pro! 

Tags : 

Potřebujete upgradovat PitStop Pro? Potřebujete objednat nové předplatné? Prodloužit maintenance o další rok nebo 3 roky? Kontaktujte Pavla Maňase: pavel.manas@grafie.cz. Upgradovat na nejnovější PitStop lze z posledních dvou verzí – tedy z 2022 a 2021. Pokud máte verzi starší, pak je nutné pořídit PitStop nový. PitStop Pro 2023 Upgrade z verze 2022 – 6.422,- Kč bez DPH.PitStop

Celý příspěvek

Model Group kupuje stroj Landa S10 pro nabídku služeb „Just in time“ a digitálního tisku obalů

Tags : 

Lídr českého trhu ve výrobě obalů z hladké a vlnité lepenky, společnost Model Obaly a.s., dělá další krok k digitalizaci výroby a zároveň její větší udržitelnosti.

Celý příspěvek

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?