• info@grafie.cz
  • 222 714 580

AKTUALITY

Veletrh drupa bude až v dubnu 2021

Tags : 

Zpráva, kterou jsme očekávali, přišla doslova pár okamžiků po uzávěrce NGP č. 5/2020. V atmosféře pandemie způsobené koronavirem organizátoři drupy 2020 přijali správné rozhodnutí. Termín největšího světového polygrafického veletrhu se přesouvá na příští rok. Veletrh drupa, který se měl uskutečnit od 16. do 26. června 2020, je přesunut na nový termín 20. až 30. dubna

Celý příspěvek

Noviny pro grafický průmysl před drupou 2020

Tags : 

Noviny pro grafický průmysl přináší každých čtrnáct dní odborné informace z aktuálního dění na polygrafickém trhu a mapují informace před červnovým veletrhem drupa 2020, na který se připravují celosvětoví výrobci a dodavatelé řešení pro poskytovatele tisku.

Celý příspěvek

Zdražení Enfocus PitStop Pro – aktuální informace

Tags : 

Podle informací společnosti Enfocus dojde k zdražení aplikace Enfocus PitStop Pro. Původní termín vydání nového ceníku Enfocus posunul z původně ohlášeného 2. března 2020 na 1. dubna 2020. Zdražení se týká jak nových licencí (cca 5 %), tak zejména upgradů (zvýšení i desítky %). Jestliže jste uvažovali o nákupu nové licence nebo o aktualizaci starší

Celý příspěvek

Setkání Enfocus 2020 v Praze

Tags : 

GRAFIE CZ ve spolupráci s AMOS Software, distributorem produktů Enfocus pro ČR a SR, pro vás pořádá odborné setkání na téma Enfocus 2020. Neváhejte a využijte této mimořádné příležitosti seznámit se s nejnovějšími trendy v automatizaci předtiskové přípravy a diskutovat s odborníky v této oblasti.

Celý příspěvek

Zvyšte kvalifikaci vašich zaměstnanců za finančního přispění úřadu práce

Tags : 

Věděli jste, že……v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II), vyhlášeného Úřadem práce ČR za spolufinancovaní Evropským sociálním fondem, můžete získat příspěvek na vzdělání vašich zaměstnanců až do výše 85 % a refundaci jejich mezd po dobu školení dokonce ve výši 100 %?

Celý příspěvek

Noviny pro grafický průmysl – speciální vydání drupa 2020

Tags : 

Připravujeme speciální vydání drupa 2020, které vyjde 21. 5. 2020 a kromě plánku výstaviště v něm najdete také naše doporučení na vše, co byste si neměli nechat ujít.

Celý příspěvek

Vzdělávací program GRAFIE ACADEMY v roce 2020

Tags : 

Pojďte se seznámit s naší nabídkou, jak zlepšit svoje profesní znalosti a dovednosti. Naši lektoři přednášejí témata, která běžně rozpracovávají při konzultačních projektech a v daných oblastech patří ke špičkám v oboru. Účastníci semináře si kromě nabytých vědomostí mohou do svého portfolia odnést Osvědčení o jeho úspěšném absolvování.

Celý příspěvek

Úspěšný seminář: Fundamentals of Color and Appearance 24. 3. 2020 v Praze

Tags : 

Čekejte zcela odlišný seminář, než na který jste, jako účastníci mnoha našich školení o správě barev zvyklí. Je to pohled na barvu a její vyjádření bez nastavení aplikací, bez kalibrací monitorů, bez měření ICC profilů. Jen pohled na to, jak mozek vnímá barvu, jak jsme ovlivněni mnoha faktory při vizuálním hodnocení barevnosti. Je to pohled s mnoha praktickými ukázkami a mnoha praktickými úkoly pro účastníky semináře.

Celý příspěvek

Pour féliciter 2020

Přejeme vám od nás z GRAFIE CZ klidné prožití vánočních svátků a do nového roku plno dobrých nápadů a sil dovést je do zdárného výsledku v podobě úspěšných projektů.

Celý příspěvek

Chystáte v novém roce projekt?

Tags : 

Konec stávajícího roku s sebou nese úvahy o investicích v roce následujícím. V hlavě se líhnou nápady a pomalu se transfomují do možných projektů.

Celý příspěvek

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?