• info@grafie.cz
  • 222 714 580

EPRODUCTIVITY SOFTWARE a GRAFIE CZ spolupracují v ČR na dodávkách a provozování systému MIS/ERP Pace

  • -

EPRODUCTIVITY SOFTWARE a GRAFIE CZ spolupracují v ČR na dodávkách a provozování systému MIS/ERP Pace

Tags : 

Nízká počáteční investice do MIS/ERP Pace, který je základním stavebním prvkem ePS Midmarket Print Suite, a jeho na trhu běžná cena za měsíční provozování je skvělá zpráva pro středně velké tiskárny, které nyní potřebují velmi rychle nabídnout, zpracovat a doručit stále více menších zakázek a to vše při stejném nebo nižším počtu zaměstnanců.

ePS Midmarket Print Suite je informační systém pro správu tisku (MIS)/řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP) a je provozován v cloudu s přístupem přes webové rozhraní internetového prohlížeče. Systém je exkluzivně navržen tak, aby pomohl podpořit dlouhodobý růst a výkonnost prostřednictvím certifikovaných komplexních pracovních postupů v komerčním tisku.

ePS Midmarket Print Suite, jehož jádrem je informační systém pro řízení MIS ePS Pace, pomáhá tiskárnám překonat řadu výzev, kterým dnes čelí toto odvětví, od nedostatku pracovních sil až po inflaci a změny v požadavcích spotřebitelů tím, že vytváří špičkové řešení, které tiskárnám umožňuje: řídit nové zdroje příjmů, zvýšit kapacitu kalkulací a tím zrychlit dobu odezvy v komunikaci a získat více zakázek, dosahovat vyšší ziskovosti, zlepšit automatizaci pracovních postupů a služby zákazníkům.

Prezentace MIS/ERP Pace, který je základním stavebním prvkem ePS Midmarket Print Suite, je ve středu 26. 4. 2023 od 10:30 hodin na veletrhu REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023.

V rámci veletrhu se můžete registrovat na individuální setkání s členy týmu GRAFIE CZ nebo můžete navštívit některý z našich workshopů v rámci doprovodného programu.

Po registraci vám rádi pošleme jednodenní vstupenku na veletrh.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?