• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Na barevnosti záleží

  • -

Na barevnosti záleží

Tags : 

Dalo by se říct, že téma barevnosti v současné době umělé inteligence, automatizace a softwarových nástrojů je již překonáno, ale opak je pravdou. Velkému zájmu se těšil workshop Fundamentals of Color and Appearance, jehož opakování se stalo nekonečným příběhem na uvedené téma.

V polovině dubna GRAFIE CZ společně s X-Rite Pantone a společností Quentin, která provozuje e-shop DTPobchod.cz, uspořádali již poněkolikáté celosvětově úspěšný program společnosti X-Rite Pantone. Workshop byl určen všem, kteří se mají zájem seznámit se základními principy vnímání barev kolem nás a využít těchto poznatků v různých oblastech lidské činnosti – designu, architektuře, obalovém a polygrafickém průmyslu, v průmyslu nátěrových hmot, plastů, textilním, automobilovém, kosmetickém, potravinářském a v mnoha dalších.

Praktický workshop

Více jak dvě desítky účastníků z tiskových provozů, obalových firem, automobilového a chemického průmyslu v průběhu celého dne odhalovali různé nástrahy při hodnocení barevnosti. V praktických ukázkách si vyzkoušeli porovnávat různé odstíny barev, včetně jejich chování pod různým osvětlením. Naučili se principy základních měřicích přístrojů včetně praktického měření a mnoho dalších dovedností. S prezentátory řešili barevnost ze svých vlastních zkušeností a získali další argumenty pro komunikaci barevnosti se svými zákazníky. Dle ohlasů účastníků workshop pro ně byl přínosný a velmi jim rozšířil dovednosti v rámci posuzování barevnosti.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?