• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Série webinářů: PRACUJTE CHYTŘEJI, AUTOMATIZUJTE!

  • -

Série webinářů: PRACUJTE CHYTŘEJI, AUTOMATIZUJTE!

Společnost GRAFIE CZ prostřednictvím série webinářů informuje, jak na automatizaci datových toků.

Na začátku února proběhl úvodní webinář s názvem Automatizace v dnešní době, který zahájil zajímavou sérii webinářů na téma automatizace datových toků především v polygrafii. Celou sérií diváky provází Martin Novotný společně s Vítem Kulkou ze společnosti GRAFIE CZ, která se dlouhodobě věnuje nejen poradenství v oblasti automatizace. „Díky našim zkušenostem a znalostem jsme schopni data analyzovat a dát procesům řád. Umíme využít různé nástroje pro optimalizaci datových toků směrem ke standardizaci,“ zdůraznil během webináře Martin Novotný z GRAFIE CZ.

9. 2. 2021 se během úvodního webináře s názvem Automatizace v dnešní době diváci dozvěděli kromě toho, proč je stále naléhavější bavit se o automatizaci, také její přínosy a úskalí. „Hlavním hlediskem automatizace je čas, tedy že vám automatizace přinese úspory času. Není to ale jediné hledisko, nesmíme opomenout také lidský faktor, personální otázky a finance,“ vysvětlil Vít Kulka z GRAFIE CZ. První webinář zároveň sloužil jako pozvánka na další chystané webináře.

23. 2. 2021 proběhl webinář Scénáře automatizace dat, ve kterém se Vít Kulka zaměřil na konkrétní workflow a jak je lze automatizovat. Představil nejčastější činnosti vhodné k automatizaci, včetně reálných příkladů.


Během března proběhnou další 2 webináře, které budou pokračovat s tématem automatizace datových toků.

9. 3. 2021 bude pokračovat třetí webinář Produkty Enfocus a jejich využití. Právě produkty společnosti Enfocus se osvědčily jako jedny z nejvhodnějších pro automatizaci. Jejich výhodou je nezávislost na platformě, technologiích a široká flexibilita jednotlivých řešení.

23. 3. 2021 navazuje webinář Udržitelnost a rozvoj instalovaných řešení. Automatizace je dlouhodobý proces a je potřeba mít k výběru a implementaci jasný cíl a uvědomit si, že implementací proces nekončí. Naopak, řešení je potřeba nadále rozvíjet, přizpůsobovat a integrovat napříč společností na základě konkrétního plánu.


Pokud vás téma zajímá, ale nestihli jste již proběhlé webináře, nezoufejte. Můžete je zhlédnout ze záznamu na webu GRAFIE CZ.

Máte také možnost se registrovat na další chystané webináře.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?