• info@grafie.cz
  • 222 714 580

PRACUJTE CHYTŘEJI, AUTOMATIZUJTE!

Série webinářů na téma AUTOMATIZACE


Záznam úvodního webináře.
Záznam webináře č. 2 – Scénáře automatizace dat.

Záznam webináře č. 3 – Produkty Enfocus a jejich využití.
Záznam webináře č. 4 – Udržitelnost a rozvoj instalovaných řešení.

Webináře 2022

Záznam webináře – Enfocus 2022 (28. 3. 2022)

Další záznamy webinářů též zde


Osobní workshop o automatizaci ve vaší firmě

Chcete se dozvědět více o automatizaci zpracování produkčních dat a rádi byste toto téma prodiskutovali s někým, kdo má odborné i praktické zkušenosti? 

V GRAFII CZ se této problematice věnujeme více než 8 let a úspěšně jsme nastavili prvky automatizace zpracování produkčních dat i celé automatizované workflow v mnoha firmách. Rádi se podělíme o naše zkušenosti, a proto vám nabízíme možnost uskutečnit přímo u vás ve společnosti workshop zaměřený na automatizaci zpracování a správu produkčních dat (např. zázemí pro W2P, MSI/ERP, propojení prostředí workflow třetích stran atd.). 

V rámci workshopu s vámi během 2 a 3 hodin probereme vaše potřeby, představy a možnosti vhodné právě pro vás. Nečekejte už déle na dobu, až budou ideální podmínky, začněte automatizovat hned po menších krocích. Jako první krok si přes odkaz níže domluvte workshop, který vám pomůže najít správný směr automatizace.Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?