• info@grafie.cz
  • 222 714 580

GRAFIE CZ na setkání partnerů Enfocus

  • -

GRAFIE CZ na setkání partnerů Enfocus

Enfocus Channel Event 2018
Začátkem února 2018 proběhlo v italské Neapoli třídenní setkání partnerů Enfocus. Společnost Enfocus na něm představila své plány a vize do budoucna, uvedla nové produkty, jak vlastní, tak společností 3. stran, které nabízí produkty integrovatelné s produkty Enfocus. Velký ohlas sklidili novinky připravované pro novou verzi aplikace PitStop 2018 pro kontrolu a editaci souboru PDF, jejíž uvedení je plánováno na konec dubna 2018. Představeny byly i vývojové plány pro platformu Enfocus Switch pro návrh dokumentových workflow, využívané nejčastěji pro automatizaci předtiskové přípravy.

Setkání se zúčastnilo téměř 50 partnerů z celého světa. Českou republiku reprezentovali zástupci společnosti AMOS Software, distributora produktů Enfocus, a GRAFIE CZ, Gold partnera a největšího implementátora řešení Enfocus v České republice. Součástí programu byla i prezentace 3 nejzajímavějších řešení, postavených na produktu Enfocus Switch, které Enfocus vybral z předem zaslaných příspěvků všech zúčastněných. Byli jsme potěšeni, že mezi 3 vybranými bylo řešení, které implementovala GRAFIE CZ ve společnosti HUHTAMAKI Česká republika. Řešení prezentoval Vít Kulka, který má ve společnosti GRAFIE CZ implementaci produktů Enfocus na starosti.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?