• info@grafie.cz
  • 222 714 580

GRAFIE CZ na setkání partnerů Enfocus

  • -

GRAFIE CZ na setkání partnerů Enfocus

Enfocus Channel Event 2018
Začátkem února 2018 proběhlo v italské Neapoli třídenní setkání partnerů Enfocus. Společnost Enfocus na něm představila své plány a vize do budoucna, uvedla nové produkty, jak vlastní, tak společností 3. stran, které nabízí produkty integrovatelné s produkty Enfocus. Velký ohlas sklidili novinky připravované pro novou verzi aplikace PitStop 2018 pro kontrolu a editaci souboru PDF, jejíž uvedení je plánováno na konec dubna 2018. Představeny byly i vývojové plány pro platformu Enfocus Switch pro návrh dokumentových workflow, využívané nejčastěji pro automatizaci předtiskové přípravy.

Setkání se zúčastnilo téměř 50 partnerů z celého světa. Českou republiku reprezentovali zástupci společnosti AMOS Software, distributora produktů Enfocus, a GRAFIE CZ, Gold partnera a největšího implementátora řešení Enfocus v České republice. Součástí programu byla i prezentace 3 nejzajímavějších řešení, postavených na produktu Enfocus Switch, které Enfocus vybral z předem zaslaných příspěvků všech zúčastněných. Byli jsme potěšeni, že mezi 3 vybranými bylo řešení, které implementovala GRAFIE CZ ve společnosti HUHTAMAKI Česká republika. Řešení prezentoval Vít Kulka, který má ve společnosti GRAFIE CZ implementaci produktů Enfocus na starosti.


Vyhledávání

Nadcházející akce

  1. Barva jako základ pro grafický návrh (seminář)

    28. července @ 9:00 - 12:00

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?