• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Webináře PitStop Pro

  • -

Webináře PitStop Pro

Tags : 

Ještě, než začnou letní měsíce, tak jsme oslovili účastníky webinářů s tématem PitStop Pro a zeptali jsme se na jejich hodnocení webinářů.

Myšlenka na pořádání pravidelných webinářů vznikla v průběhu loňského léta, kdy jsme v GRAFII CZ přemýšleli, jak zefektivnit práci stovek uživatelů software Enfocus PitStop Pro, který při plném využití může uspořit až hodiny rutinní práce týdně a zároveň díky nastaveným parametrům předchází reklamacím tiskových zakázek.

Dotazník

Nejprve bychom vám chtěli poděkovat, že jste vyplnili zaslanou anketu pro vylepšení webinářů GRAFIE CZ na téma Enfocus PitStop Pro. Anketa byla pojata formou deseti krátkých otázek a zde je v krátkosti jejich vyhodnocení.

Účastníci ocenili formu i obsah jednotlivých prezentací s tím, že jednotlivé akce a předváděné rutiny byly vysvětleny srozumitelně, v některých případech až moc rychle. Zde samozřejmě záleží na tom, jak jsme zruční nebo jak jsme sžití se samotným softwarem. Byli jsme potěšeni, že PitStop pro používáte často a že představené tipy a triky při své práci využíváte. Někteří z vás nám pomohli při registracích na jednotlivé webináře tím, že rozšířili obsah webináře o svou konkrétní akci či požadavek na řešení určitého dotazu. Jednou z komunikovaných otázek byl termín webináře, kde někteří z vás projevili zájem o jiné časy i dny vysílání. Řešením je registrace na webinář přes registrační stránky s možností shlédnout webinář již po jeho vysílání nebo se můžete ke všem webinářům vrátit na stránkách GRAFIE CZ.

Celkově jste hodnotili webináře 9,5 body z 10 možných a určitě byste webináře doporučili dalším uživatelům.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?