• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Fundamentals of Color and Appearance, nové termíny semináře pro rok 2016

  • -

Fundamentals of Color and Appearance, nové termíny semináře pro rok 2016

Tags : 

Podívat se na věc z jiného úhlu pohledu je někdy velice důležité. Mnohdy jsme až překvapeni v jak úzkém prostoru se pohybujeme jen díky zažitým konvencím a standardním postupům, které vznikly někdy v minulosti jako reakce na určitou situaci. Nový pohled na věc dokáže v hlavě nastartovat nové myšlenky a díky tomu je možné, že začnete vnímat okolnosti a možnosti zcela jinak nebo jen v komplexních souvislostech.

Právě takový pohled vám chce nabídnout seminář Fundamentals of Color and Appearance.
V minulém roce byl tento celosvětově úspěšný program společnosti X-Rite premiérově představen v České republice a pro velký úspěch a plnou obsazenost seminářů jej opakujeme i letos a to v těchto termínech: úterý 22. 3. 2016, Praha, středa 23. 3. 2016, Praha.

Čekejte zcela odlišný seminář, než na který jste, jako účastníci mnoha našich školení o správě barev zvyklí. Je to pohled na barvu a její vyjádření bez nastavení aplikací, bez kalibrací monitorů, bez měření ICC profilů. Jen pohled na to, jak mozek vnímá barvu, jak jsme ovlivněni mnoha faktory při vizuálním hodnocení barevnosti. Je to pohled s mnoha praktickými ukázkami a mnoha praktickými úkoly pro účastníky semináře.

Není podstatné, jestli jste profesionálové nebo začátečníci v oblasti práce s barvou. Dozvíte se mnoho praktických informací z oblasti porovnání barevnosti, možnosti rozlišení barvy lidským okem, metody měření barevných odchylek a jejich interpretace, nebo vlivu prostředí na vnímání barvy. Vyzkoušíte si úkoly, díky kterým získáte informace o svých schopnostech, jak vidíte barvu. Lektoři nabídnou i doporučení jak vyhodnocovat a srovnávat barevnost a barevnou shodu nebo barevnou odlišnost.

Hlavními přednášejícími  jsou Małgorzata Lososová, Lucie Matušková a Jan Ungrad ze společnosti X-Rite Pantone.

Více o programu s možností registrace na: www.registrujse.cz/foca

Jan Štor – GRAFIE CZ


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?