• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Zlepšete se při zpracování a tisku na digitálních strojích

  • -

Zlepšete se při zpracování a tisku na digitálních strojích

Tags : 

V rámci vzdělávacího programu GRAFIE ACADEMY, se již mnoho let věnujeme školením určeným pro provozovatele digitálního tisku. Proto bychom Vám rádi nabídli možnost individuálního školení u Vás ve firmě na Vašem konkrétním digitálním tiskovém stroji s ripem, který používáte.

Vzhledem k našim praktickým zkušenostem s produkčními digitálními tiskovými stroji všech významných výrobců, jsme schopni přichystat téma a rozsah školení připravený přesně podle vašich požadavků a potřeb.

Oblasti školení a praktických úkolů jsou namíchány ze všech částí zpracování tiskové zakázky. Praktickými ukázkami a společnými silami se budeme věnovat tiskovým datům od příjmu, přes kontrolu, zpracování až po vytisknutí tiskové zakázky.

V rámci pracovního workshopu si probereme možnosti kontroly a úpravy PDF dat, správné zpracování zakázky z pohledu správy barev podle současných tiskových standardů. A samozřejmě i možnosti vyřazení dat na tiskový arch, ať pomocí nastavení na RIPu nebo v programech pro vyřazování.

V případě Vašeho zájmu jsme schopni v rámci školení Vám navrhnout řešení pro zrychlení a zefektivnění zpracování často se opakujících zakázek.

V případě zájmu o návrh konkrétního školení pro Vás nás kontaktujte pomocí emailu info@grafie.cz nebo na telefonu 222 714 580.

Jan Štor


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?