• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Služby, které vám pomohou zkvalitnit a automatizovat vaše pracovní postupy

  • -

Služby, které vám pomohou zkvalitnit a automatizovat vaše pracovní postupy

Rádi bychom vám touto cestou nabídli služby, které povedou ke zlepšení zpracování vašich grafických a tiskových dat, včetně automatizace vašich pracovních postupů.

Co vám můžeme nabídnout:

Kalibrace vašeho pracoviště:

Vidíte na monitoru něco jiného, než tisknete, pak je tato služba určena právě pro vás. Nakalibrujeme váš monitor, nastavíme grafické aplikace a pokud máte i tiskový digitální stroj nebo fototiskárnu vytvoříme tiskové ICC profily i pro ni. Výsledkem bude korektní náhled vašich dat při přípravě, kontrole, ale i při tisku.

Sladění barevnosti mezi tiskovými technologiemi:

Je jedno, jestli tisknete na ofsetu a zároveň na digitálním malonákladové tiskárně nebo na dvou různých malonákladových tiskárnách, cíl je vždy stejný. Chci stejnou barevnost ze stejných tiskových dat na všech tiskových strojích. Máme v této oblasti mnohaleté zkušenosti a mnoho spokojených klientů. Jsme schopni vám nakalibrovat vaše tiskové stroje ať digitální nebo klasické tak, aby tiskly ve shodě s normou a zároveň ve vzájemné barevné shodě.

Nátiskujete?

Používáte digitální nátisk a nevíte, jestli stále ještě jeho barevnost odpovídá barevnosti tisku. Nebo natiskujete ještě stále podle staré normy FOGRA 39 a chtěli byste přejít na v současnosti platnou referenci FOGRA 51/ FOGRA 52. Oboje jsme schopni zajistit. Zkontrolujeme kvalitu vašeho nátisku. V případě vašeho zájmu vytvoříme nové profily
a nakalibrujeme váš nátisk na novou normu.

Ne vždy dopadnou tisky z PDF dat tak, jak byste chtěli?

Řešíte, že při tisku se špatně tisknou data s přetisky, průhlednostmi a RGB objekty? Máme opět dlouholeté zkušenosti se všemi RIPy dodávanými k digitálním tiskovým strojům a jsme vám schopni poradit a nastavit RIPy tak, aby zpracovaly tato PDF data korektně. V případě, že to nepůjde na RIPu, umíme to vyřešit v datech a rádi vás to naučíme.

Noví operátoři tiskových strojů

Mnoho let školíme operátory digitálních tiskových strojů mnoha výrobců. Nabízíme vám možnost zaškolit rychle a efektivně vaše nové pracovníky, kteří tisknou na vašich digitálních strojích, aby uměli profesionálně využít možnosti tiskových RIPů. Naučíme je i jak vyřešit opravu PDF dat, která nedopadnou při tisku tak jak měly.

Školení správy barev pro grafiky

Pro grafiky, reklamní agentury a fotografy nabízíme praktické školení správy barev, Jak nastavit grafické aplikace, práce s RGB a CMYK daty z pohledu správy barev a barevných převodů s maximální snahou o dodržení barevnosti dat v celém procesu návrhu.
Postup, jak vytvořit korektní tisková data, která bez problémů vytisknete na klasických technologiích nebo data s důrazem na maximální barevnost podle zvoleného tiskové technologie.

Zpracování, kontrola a oprava tiskových PDF dat

V této oblasti vám můžeme předat mnoho praktických zkušeností a postupů při vytváření
a zpracování tiskových dat. Umíme to jak pomocí nástrojů Adobe Acrobatu Pro,
tak i s využitím zásuvného modulu Enfocus PitStop Pro. Ale umíme to vyřešit i pomocí plně automatizovaného inteligentního workflow. Řešíte-li často problematická data od zákazníků neváhejte nás kontaktovat a my vám doporučíme co nejefektivnější řešení podle množství zpracovávaných dat.

Nenašli jste výše téma, které vás zajímá, zajímá vás jen část některého z témat nebo více témat, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme navrhnout řešení přímo pro vás. Jsme flexibilní a máme skutečně dlouhodobé zkušenosti v oblasti správy barev a tiskových PDF dat.

Cena našich služeb

Pro určení ceny je vždy potřeba znát konkrétní tiskové stroje, RIPy atd. Na základě vašich informací vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku zohledňující vaše požadavky a potřeby.

Neváhejte mě kontaktovat

V případě vašeho zájmu nebo dotazu mě neváhejte kontaktovat na mail: jan.stor@grafie.cz nebo přímo na telefon 721 763 314. Rád s vámi proberu vaše konkrétní potřeby a problémy v oblasti správy barev, tisku a PDF dat.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?