• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Zkrácení procesu ze 45 minut na 3

  • 1

Zkrácení procesu ze 45 minut na 3

„Trvalo nám 45 minut, než jsme vyřídili tiskovou objednávku prostřednictvím našeho vlastního pracovního postupu. O měsíc později s Enfocusem: 3 minuty. Za 3 minuty objednávka dorazí, je analyzována a změněna. To nám dává 42 minut času na výrobu navíc. Opravdu výjimečné.“ RAFAEL MARI, CO-FOUNDER, WWW.REALISAPRINT.COM

Obsahem videa na https://youtu.be/iIQI8GsjWCw je příběh francouzské společnosti Realisaprint.com, která používá pro řešení produkčních dat řešení Enfocus Switch. Denně tiskárna řeší příjem a zpracování 1400-1500 objednávek tzn., že obdrží jednu objednávku každých 45 sekund. Firma, kde pracují především mladí lidé provozuje pouze digitální tisková zařízení a další digitální technologie pro zpracování polygrafických zakázek. V případě, že vás příběh s řešením Enfocus Switch zaujme, napište na martin.novotny@grafie.cz nebo na vit.kulka@grafie.cz, a my vám rádi ukážeme, jak může řešení Enfocus Switch pomoci i ve vaší společnosti.


1 Comment

Martin

10 března, 2022at 3:21 pm

Zkrácení konkrétního procesu z 45minut na 3 minuty je dramatická úspora času a navýšení kapacity pro další zpracování ostatních zakázek. Enfocus Switch zvyšuje výkon při příjmu, zpracování a zvyšuje přehlednost komunikace o právě probíhajících zakázkách.

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?