• info@grafie.cz
  • 222 714 580

WORKSHOP MIS

  • -

WORKSHOP MIS

Tags : 

V říjnu 2023 plánují společnosti eProductivity Software, IGEPA a GRAFIE CZ společný workshop pro koncové zákazníky, kteří plánují nasazení nebo výměnu stávajícího manažerského informačního sytému (MIS) do polygrafických provozů.

Nárůst tiskových zakázek

Celková atmosféra na polygrafickém trhu je značně neklidná. V komerčních tiskárnách i tiskárnách se specializací (digitálních, hybridních i ofsetových) je významně větší množství tiskových zakázek v menších tiskových objemech než tomu bývalo před několika lety. Tato situace klade vysoké nároky na vytváření obchodních nabídek v reálném čase, v případě jejich schválení na rychlé zavedení zakázek výroby, na přesné plánování výroby včetně plánování materiálu pro výrobu a kooperací a logistiku. Počet denně realizovaných tiskových zakázek mnohdy překračuje i čtyřicítku a u tiskáren s úspěšně zavedeným on-line portálem i stovky.

Zvládnutí veškerých procesů v takovém případě pomáhají řešit informační systémy (MIS). Ideální jsou systémy již plně optimalizované pro vytváření procesů pro polygrafickou výrobu a systémy, které jsou otevřené vůči dalšímu IT prostředí třetích stran. Společnosti eProductivity Software, IGEPA a GRAFIE CZ připravují zajímavou prezentaci moderního, rychlého, pro třetí strany otevřeného systému určeného pro polygrafické prostředí včetně ukázek zajímavých integrací v ČR.

Akce je určena pro komerční ofsetové tiskárny a digitální tisková centra pro produkční malonákladový i velkoformátový produkční tisk.

Partneři workshopu


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?