• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Příjem a zpracování tiskových zakázek s výraznou mírou automatizace

  • -

Příjem a zpracování tiskových zakázek s výraznou mírou automatizace

Tags : 

Na výstavě REKLAMA POLYGRAF OBALY, která probíhá příští týden budeme na stánku B02 GRAFIE CZ předvádět různá řešení automatizace zpracování a příjmu dat. Budete mít možnost podívat se na řešení web to print, které je plně integrované s dalším procesem zpracování zakázek. Pokud vás tedy takové řešení zajímá a chtěli byste získat více podrobných informací o možnostech práce s tímto kompletním řešením přijďte se podívat na stánek GRAFIE CZ a my vás s ním rádi seznámíme. Můžeme si promluvit také o případném postupu implementace a nastavení ve vaší společnosti.

Řešení Web to Print Flexible nabízí zákazníkům a tiskárnám webové prostředí internetového obchodu s libovolně definovatelnými tiskovými a netiskovými produkty. Má intuitivní rozhraní jak pro zákazníky, tak pro tiskárny. Možnost objednávání v režimu B2B i B2C. Automaticky generované ceny na základě zvolených parametrů tiskových produktů zákazníkem. Individuální jednorázové cenové akce, ale i systém různých cen po přihlášení zákazníků. Umožňuje příjem objednávek, ale i poptávek od zákazníků. Poptávky na základě vaší individuální kalkulace generují automaticky nabídku pro zákazníka v PDF. Komunikace pomocí účtu zákazníka nebo mailem.

Podstatnou výhodou tohoto řešení je, že e-shopem to nekončí. Po přijetí objednávky jsou tisková data s definicí zadání předána do modulu polygrafické výroby, kde podle typu objednaného produktu dojde k automatické kontrole. Můžete vygenerovat automaticky přehledné zakázkové listy pro výrobu. Operátor bez nutnosti vysoké kvalifikace zvolí typ vyřazení zvolených produktů, odešle tisková data na RIP tiskárny a dokáže sledovat zakázku i v rámci finalizace a odeslání hotové tiskové objednávky zákazníkovi.

Pokud vás možnosti řešení zaujaly, zastavte se na našem stánku na výstavě REKLAMA POLYGRAF OBALY 2023.

V rámci veletrhu se můžete registrovat na individuální setkání s členy týmu GRAFIE CZ nebo můžete navštívit některý z našich workshopů v rámci doprovodného programu.

Po registraci vám rádi pošleme jednodenní vstupenku na veletrh.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?