• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Špičkové monitory EIZO

  • -

Špičkové monitory EIZO

Tags : 

Začátkem listopadu představila společnost EIZO dva grafické 27“ monitory na tiskové konferenci a přátelském setkání pro partnery ve svých pražských prostorách.

V rámci tiskové konference k 10. výročí založení EIZO GmbH Evropě představila společnost EIZO dva nové 27“ grafické monitory ColorEdge – CG2700S a CG2700X s rozlišením WQHD a 4K nabízející poprvé v historii grafických video-monitorů integrované připojení k síti LAN přes USB-C a výkon až 92 nebo 94 W. Díky před kalibrovaným tonálním křivkám HLG a PQ pro HDR obsah a díky vyšším hodnotám max. jasu jsou rovněž ideální k úpravě a zpracování HDR videa.

Tiskovou konferenci zahájil Executive Vice President EIZO Europe GmbH pro Evropu, pan Minoru Kontani-san, který v krátkosti zhodnotil velmi úspěšnou spolupráci s českým zastoupením, které je jedním z nejúspěšnějších v rámci celé společnosti. Následně pan Antonín Charvát, General Manager zastoupení EIZO Corp. pro ČR a Slovensko prezentoval výše uvedené monitory s doporučením pro jejich využití v praxi.

Po prezentaci měli účastníci tiskové konference možnost nahlédnout do showroomu, kde byly praktické ukázky software EIZO Screen InStyle, který vám usnadní správu napájení a nastavování barev, jasu i dalších parametrů jak u samostatného monitoru, tak při používání více obrazovkové sestavy.

Dále jsme si prohlédli servisní prostory společnosti, které jsou vybaveny špičkovými diagnostickými přístroji pro přesnou identifikaci závady.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?