• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Smlouva eProductivity Software a GRAFIE CZ o podpoře systému MIS Pace je podepsána

  • -

Smlouva eProductivity Software a GRAFIE CZ o podpoře systému MIS Pace je podepsána

Tags : 

Začátkem roku 2024 byla podepsána již delší dobu připravovaná smlouva mezi společnostmi eProductivity Software o podpoře systému MIS Pace v České republice a na Slovenku. GRAFIE CZ se bude postupně v roce 2024 zapojovat do instalací a implementací systému MIS Pace u zákazníků. Na podzim 2024, po splnění veškerých potřebných certifikačních procedur, bude tým GRAFIE CZ poskytovat tzv. 1st Level Support pro zákazníky v českém jazyce.

Podpora v českém jazyce

Co to bude pro zákazníky provozující systém MIS Pace znamenat? Snadnou komunikaci v českém jazyce při instalaci a implementaci, při podpoře v průběhu používání systému a dále možnost se na tým GRAFIE CZ kdykoli obrátit s požadavkem na služby týkající se úprav či nastavení nových technologických procesů, úprav šablon a integraci dalších zařízení či systémů třetích stran.

Workshop

V rámci intenzivní spolupráce eProductivity Software a GRAFIE CZ jsme také připravili s dalšími partnery Igepa CZ a ENFOCUS jednodení workshop na téma Moderní systémy MIS/ERP pro polygrafické provozy. Akce se koná v úterý 9. 4. 2024 v Showroomu Igepa CZ v Praze. Cílem setkání je ukázka nejnovější verze MIS Pace a napojení na Enfocus, dále a řízená diskuze mezi návštěvníky i s uživateli MIS Pace v ČR. Svůj případný zájem o zaslání pozvánky adresujte na: martin.novotny@grafie.cz.    


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?