• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Služby Cross Media v polygrafii

  • -

Služby Cross Media v polygrafii

Tags : 

Poskytovatelé tiskových služeb – komerční tiskárny především – mají do budoucna šanci v růstu především ve službách. Platforma Cross Media je jednou z příležitostí, která má v polygrafii velkou budoucnost.

Komerční tiskárny mnohdy poskytují pestré portfolio služeb. Mnoho služeb je navzájem propojených do různých celků tak, aby poskytovali koncovému zákazníkovi co možná nejúčinnější zacílení na jeho obchodní aktivity. Není to už jenom pomoc s grafickými a typografickými úpravami informací pro tiskoviny, ale stále častěji je služba rozšířena směrem k vytváření a správě webových aplikací, měření zpětné vazby a k dalším činnostem souvisejícím s distribucí a vyhodnocováním účinnosti předávané informace na cílového spotřebitele. Nedílnou součástí takových služeb je i práce s databázemi a jejich správou. Není to už takt trochu práce pro IT firmu? Může to tak působit, ale opak je pravdou. Dnes polygrafické subjekty – komerční tiskárny nevyjímaje – vlastně pracují převážně s datovými soubory a efektivně je zpracovávají. Od dovedností spojených s efektivní multikanálovou komunikací je tudíž dělí jenom krůček.

Cross Media platformy v nejbližších dvou letech významným způsobem ovlivní přípravu, efektivní a produktivní zpracování kampaní (direct mail, elektronický direkt mail, SMS atd.) a jejich distribuci ke koncovým klientům. Je to velká příležitost získat nové tržby ze služeb, jejichž potřeba neustále roste. GRAFIE CZ se s problematikou zabývá již několik let a může vám pomoci s koncepty založenými na platformách Cross Media. Neváhejte se na nás obrátit.

Martin Novotný


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?