• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Školení Operátor RIPu s novým programem

  • -

Školení Operátor RIPu s novým programem

Tags : 

Při realizaci tiskových zakázek na digitálních produkčních strojích je vždy důležitá rychlost a správnost zpracování těchto zakázek. Velmi důležitou roli v tomto procesu má operátor digitálních strojů. Jeho praktické znalosti a zkušenosti velmi často ovlivňují výsledný tisk.

Školení pro operátory produkčních digitálních strojů děláme již mnoho let, je zaměřeno na získání praktických znalostí a dovedností operátorů. Při těchto školeních se snažíme obsáhnout celý proces příjmu a kontroly tiskových dat. Stejně tak i jednotlivé možnosti tiskových strojů a jejich co nejlepší nastavení pro korektní zpracování a vytisknutí těchto dat. Vzhledem k tomu, že se snažíme stále přicházet s novými nápady a postupy pro co nejatraktivnější průběh těchto školení, zavádíme tento rok novinku. Účastníci školení mají k dispozici počítače s programy Adobe Acrobat PRO DC, zásuvnými moduly Pitstop a PLDA, pomocí kterých v průběhu školení zpracovávají praktické úlohy, které navazují na probíraná témata. Účastníci školení získají více praktických zkušeností a postupů, které využijí při zpracování vlastních zakázek.

Nové školení operátora digitálních tiskových strojů je programem výrazně odlišné od předcházejících kurzů. Je mnohem více praktické a proto si myslíme, že by mohlo být zajímavé i pro ty, kteří již dříve v minulosti naše školení absolvovali. Může to být nový impuls pro rozšíření vlastních znalostí při zpracování tiskových zakázek. V případě zájmu o toto školení nás neváhejte kontaktovat na adrese: jan.stor@grafie.cz.

Jan Štor


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?