• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Setkání uživatelů Enfocus Switch a PitStop server

  • -

Setkání uživatelů Enfocus Switch a PitStop server

Tags : 

GRAFIE CZ připravila v polovině října pro uživatele platformy Enfocus Switch a Enfocus PitStop server jednodenní odborné setkání. Jednalo se o první setkání tohoto typu v ČR s cílem detailněji seznámit stávající uživatele produktů Enfocus s dalšími možnostmi platformy Enfocus Switch a efektivnějším využíváním v reálné polygrafické praxi.

Automatizace v praxi

Téměř dvě desítky zástupců firem, které aktivně používají software Enfocus Switch a Enfocus PitStop, se sešlo k diskusi nad tématem automatizace v polygrafii a připravovanými novinkami pro efektivnější využívání software.

GRAFIE CZ byla moderátorem celé akce a v jejím průběhu řešila otázky účastníků, kteří čerpali z vlastní praxe. Na programu byly dvě prezentace z praxe (HUHTAMAKI ČR, Robert Vávra a Tiskárna K&B, Zdeněk Bečka), které představily praktické nasazení software Enfocus. Obě prezentace měly společného jmenovatele, tím byla automatizace a v čitateli se použití software značně lišilo a bylo použito pro různé části výrobního workflow. Obě prezentace tak naznačily široké možnosti nasazení software Enfocus.

Scénáře pracovního workflow

Tým GRAFIE CZ v průběhu setkání představil několik typických automatizovaných workflow, které s účastníky podrobněji prošel a doporučil, jak podobná workflow sestavit. Zajímavostí bylo, že workflow může být jak v podobě pouhého přesouvání přijatého souboru do vybrané složky, tak může být i složité ve formě od přijatých dat přes kontrolu až po vyřazení na příslušný tiskový stroj. Vytváření scénářů v software Enfocus Switch je vždy na kreativitě uživatelů a je možné tyto scénáře realizovat. Jednotlivé scénáře mohou pracovat samostatně nebo na sebe mohou navazovat. Na vývoji složitějších scénářů je možno spolupracovat právě s týmem GRAFIE CZ, který uživatelům softwaru Enfocus dlouhodobě zajišťuje podporu.

Setkání uživatelů bylo přínosné pro všechny strany a přineslo mnoho zajímavých námětů na další spolupráci jak při tvorbě nových scénářů, tak i o samotné podpoře uživatelů, kterou zajišťuje tým GRAFIE CZ.

Webinář

Rádi bychom vás pozvali na připravovaný webinář „Naučte se připravit nejlepší spadávku pomocí PitStop Pro“, který se uskuteční v pondělí 13. 11. 2023 od 13 hodin.

Registrace na webinář zde.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?