• info@grafie.cz
  • 222 714 580

RICOH Pro VC80000 zaměřený na automatizaci

  • -

RICOH Pro VC80000 zaměřený na automatizaci

Tags : 

Technologické novinky v oblasti času zahájení tisku, rychlosti tisku, kontroly kvality, konzistence barev, výměny médií a prediktivní údržby zvyšují výrobní kapacitu a návratnost investic.

Výjimečná kvalita tisku na média až do 300 g/m2

RICOH Pro VC80000 staví na úspěchu RICOH Pro VC70000 a je navržen tak, aby tiskl ve výjimečné kvalitě barevné knihy, katalogy, časopisy a další komerční tiskové aplikace na natíraných médiích až do gramáže 300 g/m2. Jedinečná rodina softwarových a hardwarových nástrojů přináší zvýšenou automatizaci výroby, kontrolu kvality tisku a komunikaci s mnoha funkcemi umělé inteligence, strojového učení a analýzy dat, které zajišťují předvídatelný a opakovatelný výstup s minimálními zásahy operátora.

Inkoustový digitální tiskový stroj RICOH Pro VC80000.

Nejmenší stroj ve své třídě, s plně duplexním tiskem měřícím méně než deset metrů, obsahuje inkoustové hlavy nejnovější generace s řízenou teplotou. Představuje řadu převratných technologií, které dosahují maximálního rozlišení 1200 × 1200 dpi, maximální rychlosti 150 mp/min – což představuje 50% nárůst produkčního výkonu ve srovnání s tiskovými stroji předchozí generace – a zaměřuje se na maximalizaci produktivity s cílem snížit celkové náklady na vlastnictví.

Beta instalace v Sattler Media Group

Nové funkce se ukázaly jako vítězná kombinace pro beta instalaci v Sattler Media Group v Německu, jedné z předních evropských mediálních společností se specializací na oblast komerčního tisku, direct mailu, omnichannel marketingu a logistiky. Christian Haneke, manažer pro inovace a řešení, uvádí: „Úroveň automatizace dosažená tiskovým řešením RICOH Pro VC80000 v kombinaci s až o 50 % vyšším výkonem vysoce kvalitních produktů ve srovnání s naší současnou technologií mění roli, kterou inkoustová tiskárna hraje ve výrobním portfoliu Sattler Media Group.“

„Naši klienti s vysokorychlostními inkoustovými tiskárnami sdílejí podobné produkční výzvy: potřebují vysokorychlostní kapacitu k plnění velkých objednávek a kratší doby obrátky a nástroje, které usnadní a zefektivní provoz jejich tiskáren,“ řekl Eef de Ridder, viceprezident, Graphic Communications Group, Ricoh Europe.“ RICOH Pro VC80000 je postaven na tom, co udělalo předchozí generaci oblíbenou u klientů, a je důkazem našeho odhodlání pomáhat klientům řešit jejich výzvy. Nastavuje nový standard v oblasti automatizace a datové inteligence pro zvýšení produktivity a použitelného výstupu. V návaznosti na uvedení archového stroje B2 RICOH Pro Z75 upevňuje RICOH status lídra na trhu v oblasti produkčního inkoustového tisku.“

Vysokorychlostní inkoustový tiskový stroj RICOH Pro VC80000 bude k dispozici od začátku roku 2024 v celé oblasti EMEA.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?