• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Připravujeme v roce 2023

  • -

Připravujeme v roce 2023

V roce 2023 se naše společnost bude zabývat rozvojem konzultací formu workshopů v tiskárnách, prodejem a instalacemi řešení W2P Flexible, intenzívním rozvojem scénářů pro automatizaci procesů v polygrafické výrobě v prostředí Enfocus Switch a implementacemi systému MIS Pace.

V tiskárnách jsou stále populárnější osobní workshopy na téma obchodní modely v polygrafii. V úzkém kruhu majitelů a klíčových manažerů jsou říznou formou probírány představy či konkrétní plány a strategie na nejbližší období. V průběhů tří až šesti workshopů, pořádaných s časovým odstupem jsou probírány a hodnoceny již realizované obchodní modely a navrhovány nové. Výstupem setkání jsou konkrétní kroky k praktické realizaci nových obchodních modelů.

GRAFIE CZ se v letošním roce spustila projekt jehož výstupem je konkrétní webová aplikace pro e-commerce prostředí. Projekt se jmenuje W2P Flexible a formou služby nabízí tiskárnám nabízet své produkty a služby na internetu. Začátkem měsíce října byla spuštěna první instalace prostředí pro on-line obchodování s polygrafickými produkty a službami typu web to print u poskytovatele tiskových služeb. V současné době jsou aktivní tři takové portály v ČR. W2P Flexible bude GRAFIE CZ prezentovat na akci PRINTCHEF 2023 ve dnech 24.-26. ledna 2023 v Kácově.

Tým profesionálů v GRAFIE CZ se již více deset let aktivně zabývá dodávkou, implementací a školením programové platformy Enfocus Switch. Vít Kulka a Jan Štor se denně věnují správě již instalovaných řešení a vývoji nových scénářů workflow pro automatizaci procesů nejenom pro polygrafii. V příštím roce připravujeme na toto téma webináře, školení operátorů Enfocus Switch a Enfocus PitStop Pro (základní i pro pokročilé).

V roce 2023 zlepšujeme zázemí pro podporu řešení MIS Pace. V ČR je několik instalací informačních systému MIS Pace určeného pro polygrafickou výrobu. Některé společnosti mají s tímto systémem zkušenosti již několik let a někteří ho teprve zavádí do své společnosti. GRAFIE CZ v 1. polovině roku bude zvyšovat své personální zázemí pro efektivnější podporu při provozování této platformy v českém jazyce a pomáhat při zavádění nových procesů v MIS Pace.

Děkujeme za spolupráci všem našim zákazníkům i dalším obchodním partnerům, kteří s námi po celý rok spolupracovali. Jsme připraveni v příštím roce tuto spolupráci dál rozvíjet a reagovat společně na rychlé změny v podnikatelském prostředí.

Ing. Martin Novotný, GRAFIE CZ, s.r.o.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?