• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Přechod na referenci FOGRA 51, FOGRA 52

  • -

Přechod na referenci FOGRA 51, FOGRA 52

Tags : 

Pokud jste poskytovatelem tisku, věříme, že jednou z vašich hlavních priorit je mít barevný výstup všech vašich tiskových strojů dlouhodobě stálý a ve shodě se současnou normou ISO 12647- 2: 2013. Jistě je tak možné předejít mnohým reklamacím z důvodu barevnosti a následným finančním ztrátám.

To, že GRAFIE CZ v rámci svých služeb nabízí kalibrace a certifikace tiskových strojů (ofsetových i digitálních) není nic nového. Jsme připraveni vám pomoci i s přechodem na novou referenci FOGRA 51 a 52, která daleko lépe reflektuje současný stav běžně dostupných materiálů a na nich dosažitelnou barevnost v podmínkách dnešních tiskových provozů. Možná si říkáte, když nám funguje FOGRA 39, proč to měnit? Právě proto, že dnešní potiskované substráty obsahují optické zjasňovače se kterými reference FOGRA 39 nepočítá a navíc nové reference lépe popisují průběh přenosu tiskového bodu (TVI) a díky tomu není nutné provádět tak velké korekce při kalibraci tiskového stroje pro dosažení standardizace tisku.

Pokud budete chtít tuto problematiku konzultovat, nebo máte zájem o nezávaznou kalkulaci na tyto služby: Kalibrace a certifikace ofsetového tiskového stroje nebo Kalibrace a certifikace tiskového stroje s pravidelnou kontrolou tiskových procesů, neváhejte nás kontaktovat.

Jaromír Hroch, jaromir.hroch@grafie.cz


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?