• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Pour féliciter 2018

  • -

Pour féliciter 2018

Tak a je to tady. Čas nám jako vždy odměřil jeden kalendářní rok. Jsme zase o rok starší a moudřejší. Zcela jistě to byl rok plný pracovního i osobního života. Vítězství i pády byly na denním pořádku. Dalo by se snad i říct, že nic nového. Opak je však pravdou. Něco se přece jenom změnilo.

Máme v podstatě všechno na co si vzpomeneme, na druhé straně upadá kvalita většiny běžných služeb a často zapomínáme na jednoduchá pravidla v běžné mezilidské komunikaci.

Měli bychom se této situaci více věnovat. Proč? Zpomaluje nám ve firmách vlastní vývoj a některé firmy dokonce ohrožuje na jejich existenci. Berme také na vědomí, že nám v polygrafii nastupují noví kolegové, kterým říkáme mileniálové (generace Y), kteří mají jiná pravidla v obchodní i osobní komunikaci. Můžeme se od nich mnohému naučit a společně se rychleji v podnikání posouvat.

Nezapomeňme ani na fakt, že podnikatelské prostředí bude ovlivňováno i technologickými novinkami pro tisk i v předávání informací mezi lidmi. A to zásadně už v roce 2018 ovlivní strukturu nabízených služeb v polygrafii.

GRAFIE CZ má pro vás připravené nové služby a novinky ve vydávání Novin pro grafický průmysl. Těšíme se na vás a spolupráci s vámi v roce 2018. Bude to jistě skvělý rok!

Užijte si vánoční svátky a do nového roku vstupujte plní síly do nových výzev!

Martin Novotný
ředitel GRAFIE CZ, s.r.o.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?