• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Obchodní modely – interní firemní workshopy

  • -

Obchodní modely – interní firemní workshopy

Tags : 

GRAFIE CZ již několik let organizuje interní firemní workshopy na téma Obchodní modely v moderní polygrafii. Úspěšné jsou periodické workshopy, které jsou vedeny formou aktivního řízeného dialogu s vedením polygrafické společnosti a dalšími zástupci obchodu a výroby. Diskutovány jsou nové možnosti polygrafických obchodních modelů v prostředí jejich společnosti a jejich zákazníků.

Zkušený moderátor a polygrafický profesionál, Martin Novotný, senior konzultant GRAFIE CZ, díky dlouholetým zkušenostem v polygrafickém oboru v rámci workshopů provádí analýzu stávajících obchodních modelů v dané společnosti, reviduje úspěšnost výrobního programu a poskytovaných služeb. Na základě provedené SWOT analýzy s účastníky workshopu navrhne několik variant nových obchodních modelů a pomocí mezinárodní metodiky CANVAS doporučí formou aktivního řízeného dialogu definici nových obchodních modelů.

Podle zkušeností z workshopů, organizovaných v posledních letech, doporučujeme minimálně tři workshopy v délce konání 3-4 hodiny v období dvou měsíců. Optimální počet je šest workshopů v období čtyř až pěti měsíců. Díky této frekvenci s časovým odstupem minimálně 14 dnů je dosaženo konkrétních výstupů s jasnou definicí, jak revidovat stávající nebo navrhnout nové obchodní modely s konkrétními mechanismy a parametry pro vyhodnocování jejich úspěšnosti. 

Pokud se připravujete na rok 2023, doporučujeme pro vaši firmu takové pracovní setkání, které by mohlo být užitečné a posune některé dlouhodobě zaběhnuté mechanismy o něco dál a umožní se dívat na nové možnosti trochu jiným, nezávislým pohledem.

Pro bližší informace o firemních workshopech kontaktujte Martina Novotného na e-mail martin.novotny@grafie.cz.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?