• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Noviny pro grafický průmysl 2017

  • -

Noviny pro grafický průmysl 2017

V tomto roce odborný polygrafický čtrnáctideník NGP prošel několika významnými změnami. Vychází v novém designu, který navrhlo grafické studio Designig. Cílem bylo vám čtenářům zpřehlednit orientaci mezi články pomocí hravé grafické formy, což se podle vašich ohlasů podařilo a to nás těší. V každém vydání také nově naleznete interaktivní obsah navíc jako jsou videa, fotografie nebo grafika, který si pomocí aplikace ngp zobrazíte na vašem cyhtrém telefonu nebo tabletu. Rozšířená realita nás prostě baví a věříme že baví i vás čtenáře.

V roce 2017 vám budeme nadále přinášet aktuální a kvalitní informace z polygrafického trhu v podobě článků, rozhovorů, krátkých zpráv nebo tématických konceptů. Budeme pro vás testovat nové produkty a technologie, provádět výzkumy i ankety a komentovat aktuální dění. Témata čísel budou např. Ofsetový tisk, Papír, Potisk textilu, Inkoustový archový tisk nebo Obaly. V příštím roce se bude konat také veletrh Hunkeler Innovationdays, REKLAMA, POLYGRAF nebo IPEX, kdy ke všem těmto polygrafickým událostem budeme připravovat speciální vydání, ve kterých přineseme nejžhavější novinky.

Pokud ještě nejste odběratelem čtrnáctideníku Noviny pro grafický průmysl, neváhejte! Předplatné NGP si můžete objednat jednoduchým způsobem na:
www.grafie.cz/ngp

Cena celoročního předplatného (21 tištěných vydání) včetně tematických příloh je 424 Kč včetně DPH.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?