• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Nová témata školení GRAFIE ACADEMY

  • -

Nová témata školení GRAFIE ACADEMY

Tags : 

Víte, že ke stávajícím tématům vzdělávacího programu GRAFIE ACADEMY, která školíme, jsme přidali dvě nová? Jedná se o témata: Typografie pro grafiky a Dokončování.

Školení Typografie je zaměřeno na současná typografická pravidla pro zápis nejběžnějších jevů v českém jazyce, seznámení s používanými variantami úpravy a správné použití programu Adobe InDesign pro úpravu textů. Seznámení s pravidly je věnována první třetina školení, ve zbývající části jsou pak předvedeny důležité nebo užitečné přístupy k úpravě textu přímo v InDesignu.

Školení Dokončování se zaměřuje na základní dělení dokončujících technik v polygrafii. Věnuje se řezání, skládání (falcování), snášení, výrobě knižního bloku, šité vazbě V1, lepené vazbě V2, ostatním typům vazeb V3-V9 včetně specialit, výseku etiket, výseku obalů, lepení obalů, horké ražbě, studená ražbě, laminování, kašírování, offline lakování. U všech technik jsou probrány základní principy dané techniky, technické požadavky a vybavení, souvislosti a zastupitelnost jednotlivých operací, časové nároky, praktické ukázky zpracování, možné problémy při výrobě a jejich odstraňování, doporučené tolerance pro jednotlivé operace (tzn. produkční normy).

I nadále pro vás umíme připravit školení na míru, dle vašich požadavků a školit přímo ve vaší společnosti, v našich prostorách, nebo individuálně. Více o tématech, která dlouhodobě nabízíme naleznete na  www.grafie.cz/grafie-academy.

Neváhejte se na nás obrátit na emailu info@grafie.cz nebo telefonu 222 714 580.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?