• info@grafie.cz
  • 222 714 580

NGP na Polygrafické rallye 2016

  • -

NGP na Polygrafické rallye 2016

Tags : 

Ve dnech 4. až 6. října 2016 pořádají společnosti FORMICA CZ a Konica Minolta tradiční podzimní openhouse tentokrát s názvem Polygrafická rallye 2016. Akce se uskuteční v sídle společnosti FORMICA CZ v Čestlicích u Prahy a Noviny pro grafický průmysl budou u toho. Budete mít možnost si vzít aktuální číslo Novin a vyzkoušet novou aplikaci ngp pro chytré telefony a tablety.

Tato aplikace slouží ke zpřístupnění interaktivního obsahu (video, fotografie, grafika) v Novinách pro grafický průmysl, který se zobrazí ve vašem chytrém mobilním telefonu nebo tabletu. Ve vydání č. 13/2016 si můžete prohlédnout na str. 5 video o jedinečném tiskovém stroji Heidelberg Speedmaster XL 75 Anicolor 2, ve vydání č. 14/2016 je na str. 7 video seznamující s monitorem EIZO CG2420. V nejčerstvějším vydání  č. 15/2016 naleznete na str. 11 zajímavé video tentokrát o tisku etiket na stroji Konica Minolta bizhub PRESS C71cf v konkrétní tiskárně.

Přijďte se na Polygrafickou rallye seznámit s novými tiskovými a dokončovacími technologiemi a vyzvednout si Noviny pro grafický průmysl č. 15/2016 s atraktivním interaktivním obsahem, s jehož zobrazením vám rádi pomůžeme.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?