• info@grafie.cz
  • 222 714 580

NGP jsou mediálním partnerem soutěže Kalendář roku 2017

  • -

NGP jsou mediálním partnerem soutěže Kalendář roku 2017

Tags : 

Rok se s rokem sešel a opět je tu oblíbená soutěž Kalendář roku. Noviny pro grafický průmysl jsou tak jako minulý rok jejím hrdým mediálním partnerem. Soutěž, ve které odborná porota hodnotí nejlepší nástěnné a stolní kalendáře, se letos koná již po sedmnácté. Kalendář na rok 2017 může do soutěže přihlásit jakákoli fyzická nebo právnická osoba se souhlasem vydavatele.

Soutěž si klade za cíl podpořit kreativitu, tiskovou a grafickou úroveň kalendářů a upozornit na novátorské počiny v této oblasti. Kalendáře jsou hodnoceny podle několika následujících kritérií: design, fotografie, propagační účin a hlavní idea, kvalita tisku a celkové zhotovení, digitální tisk, osobité ztvárnění celebrit, vyjádření sociální role, podpora cestovního ruchu. V samostatné kategorii budou vyhodnoceny nejlepší stolní kalendáře z hlediska jejich celkové kvality a grafické úrovně. Absolutní vítěz soutěže, který bude zvolen porotou z vítězů kritérií, získá cenu GRAND PRIX.

Uzávěrka soutěže je 14. dubna 2017. Do této doby je možné posílat kalendáře s přihláškou na adresu redakce časopisu Typografia, Tuchoměřická 343, 164 00 Praha 6-Nebušice. Přihlášku do soutěže naleznete na www.typografiacz.cz/soutez.html. Počet přihlášených prací jedním účastníkem není omezen, každý přihlášený soutěžní kalendář ovšem musí být přihlášen samostatnou přihláškou. Partnery soutěže jsou společnosti Heidelberg, Papyrus, www.tiskdo1000.cz, Printa, Techkon, Just Normlicht a Grafoservis.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?