• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Na Facebooku NGP je nás už přes 800

  • -

Na Facebooku NGP je nás už přes 800

Tags : 

S koncem roku se nepojí pouze Vánoce, ale také všemožná vyhodnocování. My máme obrovskou radost, že se s vámi můžeme podělit o skvělý výsledek facebookového profilu našich Novin pro grafický průmysl.

Společně s vámi se nám za necelý rok podařilo vytvořit facebookovou komunitu čítající aktuálně přes 800 lidí. A to je pro nás naprosto úžasný výsledek! Když jsme profil zakládali, hlodala v nás otázka, zda je to správný krok? Přeci jenom polygrafická obec nepatří mezi ty nejpočetnější, a navíc ji už delší dobu trápí určitá roztříštěnost. Naštěstí se ukázalo, že je o společnou komunikaci a sdílení nejen polygrafických úspěchů zájem.

Velké oblibě se těší například odborné seriály JAK NA zaměřené vždy na konkrétní polygrafické téma. Rádi si také prohlížíte úspěšné počiny svých oborových kolegů, ať už se jedná o povedený tiskový produkt, novou zajímavou technologii nebo různé milníky a ocenění. Samozřejmě nemůžeme opomenout fotoreporty z oborových akcí, pomocí kterých se alespoň online přenesete do centra dění.

A protože vás fanoušků stále přibývá (což je skvělé), chystáme i my rozšíření našich facebookových aktivit, ale o tom až zase někdy příště. Zatím si konkrétní informace necháme jako překvapení.

Na závěr tohoto příspěvku vám všem chceme za celou redakci Novin pro grafický průmysl PODĚKOVAT za vaši přízeň a věříme, že i nadále vám budou NGP včetně FB profilu přinášet dnes tolik potřebnou polygrafickou inspiraci. A pokud máte nějaký nápad či podmět, co byste rádi viděli na našem FB profilu, určitě nám neváhejte o tom dát vědět ať už přímo na FB profilu nebo třeba na některý redakční email.

Pavlína Čurdová


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?