• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Nový design NGP

  • -

Nový design NGP

Tags : 

Vydavatel Novin pro grafický průmysl, společnost GRAFIE CZ uspořádala v pátek 15. dubna 2016 pro své partnery slavnostní křest nového grafického designu Novin pro grafický průmysl. Akce se uskutečnila v krásných prostorách Bella Vida Café, které sídlí na Malostranském nábřeží v blízkosti mostu Legií. Dvacítka hostů si v přátelské neformální atmosféře vychutnala kávu a snídani s výhledem na historické centrum Prahy.

Úvodní slovo měl Martin Novotný, jednatel společnosti GRAFIE CZ, který nastínil dosavadní vývoj Novin pro grafický průmysl od černobílých začátků na novinovém papíře po barevnou personalizovanou inkoustovou současnost. Poté Martin Novotný a grafický designér Filip Blažek slavnostně pokřtili Noviny pro grafický průmysl č. 7/2016. Nový elegantní design navrhlo grafické studio Designiq a jeho autory jsou Filip Blažek a Eliška Kudrnovská. Tito grafičtí designéři vymysleli grafickou úpravu, které dominují vlasové a tečkované linky v barvách purpurové, azurové a žluté. Cílem autorů nového grafického designu bylo dát Novinám pro grafický průmysl větší přehlednost a posílit jejich navigační stránku aby se dobře četly.

JBO


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?