• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Kalkulace a zpracování tiskových zakázek dostupnější

  • -

Kalkulace a zpracování tiskových zakázek dostupnější

Tags : 

GRAFIE CZ a eProductivity Software sestavily cenově atraktivní nabídku služeb MIS, informačního systému pro polygrafii, pro snazší kalkulace a zpracování tiskových zakázek.

Díky cenově dostupnější variantě informačního systému může nyní více tiskáren poskytovat svým zákazníkům rychleji cenové nabídky na své polygrafické produkty a služby. Vstupní investice do software je nulová. MIS systém Pace je provozován jako cloudové řešení. Jediným nákladem pro zahájení provozu je implementace a integrace systému do prostředí tiskárny.

V řádu dvou desítek tisíc měsíčně jsou cenové nabídky vytvořené zákazníkům kdykoli dostupné, tyto se po schválení jednoduše převádí do výroby a správa zakázek je snazší a přehlednější. Pokud bude společnost obchodně úspěšná a požadavky na informační systém se budou postupně zvyšovat lze systém rozšiřovat i o další funkce. Vedení firmy tak postupně získá výkonné plánování, maximální přehled o rentabilitě zakázky v každém místě výroby polygrafického produktu a díky možnosti rozhraní na platformě XML a API lze systém rozšiřovat i o další aplikace např. třetích stran.

Zvažujete-li kalkulační polygrafický systém s možností růstu až do profesionálního výkonného a stabilního MIS/ERP systému, tak ePS MIS Pace je vhodným kandidátem. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte (martin.novotny@grafie.cz) a my vám řešení MIS Pace ukážeme.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?