• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Jednotné zpracování poptávek na tiskové produkty

  • -

Jednotné zpracování poptávek na tiskové produkty

Tags : 

Každá tiskárna a digitální centrum pravidelně řeší mnoho poptávek od zákazníků na tiskové produkty. Rychlost komunikace, jasná cena a dohledatelná komunikace je základem úspěchu získání zákazníka. Tato zdánlivě jednoduchá operace při nejednotném přístupu může být časově velmi náročná.

Dalším úskalím je rozdílná cenová nabídka pro opakované poptávky, kdy za stejný tiskový produkt je požadována pokaždé jiná cena, v závislosti na tom, kdo nabídku zrovna dělá. Jednotnost a snadnost řešení nabídek v rámci eshopového řešení má dobře zpracovaný systém W2P Flexible, který umožňuje jednotný přístup k poptávkám, umožňuje využití standardních ceníků, takže cenová nabídka při dodržení základních pravidel je stejná, bez ohledu na to, kdo ji dělá. Pokud však chcete cenu upravit nezávisle na cenících, je to také možné. V rámci nacenění lze použít systém slev, kdy zákazník v nabídce vidí, jakou slevu mu dáváte. Systém poptávek a nabídek nejen že sám vygeneruje PDF s přehlednou nabídkou, ale také umožňuje komunikaci v rámci prostředí eshopu, bez nutnosti hledat různé verze nabídek a komunikace v mailech. Tento systém je vhodný jak pro komunikaci se stávajícími zákazníky, tak i pro získání nových zákazníků.

Pokud by vás zajímala ukázka možností eshopového řešení W2P Flexible, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi tento systém prodeje tiskových produktů předvedeme. Pro kontakt použijte mailovou adresu info@grafie.cz.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?