• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Hunkeler Innovationdays 2023 – očekávání překonána s 6700 návštěvníky

  • -

Hunkeler Innovationdays 2023 – očekávání překonána s 6700 návštěvníky

Tags : 

I přes neustálý růst zůstal zachován charakter a účel a Hunkeler Innovationdays zůstaly věrné svému původnímu požadavku: Být oborovým setkáním partnerů kolem vysoce výkonného digitálního tisku a dokončovacích prací a ukázat návštěvníkům scénáře řešení, které se vyznačují silným praktickým významem.

Účast odborníků z Česka

GRAFIE CZ ve spolupráce s NextPrint (zastupuje značku Hunkeler v Česku) uspořádala setkání návštěvníků z Česka na Hunkeler Innovationdays 2023 ve švýcarském Lucernu. Více jak třicet účastníků navštívilo seminář, kde se seznámili s novinkami společnosti Hunkeler, které se na akci živě vystavují s konkrétními inkoustovými roll-to-roll systému světových značek. V průběhu dne se účastníci zúčastnili několika ukázek přímo na výstavišti, kde byly živě prezentovány novinky z oblasti inkoustového tisku i dokončovacích automatických linek. 

Čtrnáctý ročník veletrhu Hunkeler Innovationdays 2023 dosáhl opět rekordního počtu návštěvníků. S 6700 návštěvníky byla návštěvnost mírně nad úrovní roku 2019. Po čtyřleté pandemické přestávce bylo přibližně 100 vystavovatelů velmi spokojeno s naprostým úspěchem.

Zvláštní charakter a výjimečnou atmosféru veletrhu Hunkeler Innovationdays vytvářejí pouze početní návštěvníci. Co nás letos obzvláště zaujalo, byla skvělá a velmi pozitivní atmosféra. Jsme hrdí na to, že můžeme být pořadateli tak významné a oblíbené akce.

Seminář pro české účastníky na Hunkeler Innovationdays 2023.

Automatizace nové úrovně

V duchu hesla „Automatizace nové úrovně“ byla v halách 1 a 2 výstaviště v Lucernu představena nejnovější řešení pro digitální tisk a zpracování. Poté, co společnost Hunkeler AG mohla v loňském roce oslavit 100. výročí svého založení, podtrhují nejnovější vysoce automatizované novinky vysokou inovační sílu společnosti.

Příští ročník Hunkeler Innovationdays 2025 byl již oznámen

Ve dnech 24. až 27. února 2025 se tato oborová akce opět uskuteční v Lucernu. Již nyní se těšíme na další setkání.

Martin Novotný


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?