• info@grafie.cz
  • 222 714 580

GRAFIE CZ na veletrhu Reklama Polygraf

  • -

GRAFIE CZ na veletrhu Reklama Polygraf

Tags : 

Ve dne 12. až 14. května 2015 se na pražském výstavišti v Letňanech uskuteční již tradiční veletrh věnovaný polygrafii – Reklama Polygraf 2015.
GRAFIE CZ se na této významné akci představí s celou řadou novinek.

Kniha o PDF/X

Pokud navštívíte náš stánek, můžete si zakoupit zcela nové vydání knihy o PDF/X. Nejnovější poznatky o využívání standardů PDF/X-1a a PDF/X-4 jsou zpracovány zkušenými autory do plnobarevné knihy v rozsahu 144 stran plných schémat, obrazů a praktických doporučení.

Workshopy na téma automatizace

V prvních dvou dnech veletrhu budou probíhat konzultační workshopy na téma automatizace. První tematický workshop bude zaměřený na automatizaci při zpracování dokumentů a produkčních datových souborů PDF pomocí nástrojů společnosti Enfocus. Druhý workshop se zaměří na automatizaci při kontrole vytištěných etiket a obalů přímo v provozu tiskárny či expedici a příjmu odběratele. Ukázky tohoto řešení představí GRAFIE CZ ve spolupráci se zástupcem společnosti Global Vision. Z kapacitních důvodů je vhodné se na workshopy předem registrovat.

Konzultace

Samostatným tématem bude i možnost konzultací na téma správy barev v komerčních tiskárnách a centrech digitálních tiskových služeb. GRAFIE CZ spolupracuje již více než rok se společností Heidelberg Praha na projektu správy barev a tisku v režimu různých tiskových referencí. Součástí této spolupráce je možnost si na veletrhu zajistit bezplatnou konzultaci a následné vypracování odborné analýzy o aktuálním stavu správy barev a s tím souvisejících procesů v tiskovém provozu.

Inovace

Na stánku budou i další odborní konzultanti, se kterými bude možné diskutovat možnosti uplatnění např. QR kódů nebo technologií Augmented Reality v nových službách nebo si nechat vypracovat studii proveditelnosti pro svůj podnikatelský záměr.

Noviny pro grafický průmysl

Jistě stojí za to se zastavit na stánku i pro nejnovější vydání Novin pro grafický průmysl. Tentokrát budeme prezentovat tisk na nový typ tiskového média a to na mondi BIO TOP 3 next High-Speed Inkjet.

Zastavte se na stánku GRAFIE CZ, rádí se s Vámi setkáme.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?