• info@grafie.cz
  • 222 714 580

GRAFIE CZ je partnerem Adobe

  • -

GRAFIE CZ je partnerem Adobe

Tags : 

GRAFIE CZ je od 1. prosince 2023 partnerem Adobe a je oprávněna prodávat softwarové produkty jak ve formě předplatného, tak i v podobě trvalých licencí. Chcete-li své předplatné Adobe spravovat prostřednictvím GRAFIE CZ, kontaktujte Pavla Maňase: pavel.manas@grafie.cz a pošlete své Adobe VIP ID.


Vzhledem k blížícímu se konci podpory trvalých licencí Acrobatu ze strany Adobe doporučujeme nákup nové verze Acrobatu Pro DC již ve formě předplatného. Stejně tak nás prosím neváhejte kontaktovat v případě, že máte starší verzi Enfocus PitStopu Pro, kde Vám můžeme nabídnout upgrade (pouze ze dvou verzí zpět) nebo nové předplatné na 1 rok nebo na 3 roky. 

Posílají vám zákazníci datové podklady jako obrázky a vy je pracně předěláváte do použitelného PDF ve vhodném formátu a se spadávkou? Pokud si od nás koupíte do 31. prosince 2023 Acrobat nebo PitStop Pro v předplatném, dostanete navíc zdarma akci (Action List) pro PitStop Pro, která vám tento problém vyřeší. 
 
Akce (přesněji Action List) umožňuje rychle vytvořit z dat v některém z obrazových formátů (JPG, PNG, TIFF apod.) korektní PDF soubor připravený k archové montáži. Podmínkou je, že soubor lze otevřít v Adobe Acrobatu, ve kterém máte instalovaný Enfocus PitStop Pro. Po spuštění se akce zeptá na požadovaný maximální rozměr rámečku řezání, velikost spadávky a konečné rozlišení. Následně data přizpůsobí požadovanému formátu, přidá spadávku a upraví rozlišení. Dostanete 2 akce s různým způsobem přidání spadávky – buď zrcadlením nebo opakováním krajních pixelů. Vhodnost konkrétní metody přidání spadávky se může lišit podle typu grafického motivu na okrajích upravované grafiky. Akce je vytvořena v poslední verzi PitStop Pro. 


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?