• info@grafie.cz
  • 222 714 580

GRAFIE CZ a systémová podpora EFI

  • -

GRAFIE CZ a systémová podpora EFI

Tags : 

Společnost GRAFIE CZ se stala významným partnerem společnosti EFI pro podporu a implementaci řešení web-to-print EFI Digital StoreFront v českém prostředí.

Tiskové ripy EFI Fiery

Společnost EFI je na českém trhu obecně známá především jako výrobce softwarových nebo hardwarových ripů Fiery pro digitální tiskové stroje.

GRAFIE CZ standardně řadu let podporuje nasazování těchto ripů v praxi – ve workflow digitálního tisku vyžívajících ripy EFI na zakázku definuje a nastavuje korektní color management, dokáže taková workflow ověřit a certifikovat na shodu s ofsetovým tiskem a pro zákazníky předních dodavatelů digitálních tiskových technologiích školí operátory na korektní a profesionální ovládání ripů EFI.

EFI Digital StoreFront

DSFlogo V portfoliu společnosti EFI je ale i celá řada softwarových řešení zahrnujících MIS, ERP, eCommerce nebo řešení pro mobilní tisk. Do kategorie eCommerce patří produkt EFI Digital StoreFront (DSF), který nabízí škálovatelné a flexibilní řešení web-to-print.

A právě u EFI Digital StoreFront se obrátil distributor EFI pro ČR, společnost Quentin, na společnost GRAFIE CZ s žádostí o spolupráci při uvádění tohoto řešení na český trh.

GRAFIE CZ a spolupráce s EFI

GRAFIE CZ se tak stala významným partnerem společnosti EFI pro podporu a implementaci řešení EFI DSF v českém prostředí. V první fázi projektu jsme lokalizovali celý produkt do českého jazyka. Následovalo proškolení našeho pracovníka přímo v sídle EFI v Holandsku, tak aby byla GRAFIE CZ připravena podílet se na instalaci a implementaci řešení DSF u zákazníků v českém prostředí a zároveň jim poskytovat podporu v rodném jazyce.

Další informace o řešení EFI DigitalStoreFront najdete na stránkách distributora: http://www.quentin.cz/efi/dsf.php.


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?