• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Fundamentals of Color and Appearance

  • -

Fundamentals of Color and Appearance

Tags : 

Podívat se na věc z jiného úhlu pohledu je někdy velice důležité. Mnohdy jsme až překvapeni v jak úzkém prostoru se pohybujeme jen díky zažitým konvencím a standardním postupům, které vznikly někdy v minulosti jako reakce na určitou situaci. Nový pohled na věc dokáže v hlavě nastartovat nové myšlenky a díky tomu je možné, že začnete vnímat okolnosti a možnosti zcela jinak nebo jen v komplexních souvislostech.

Právě takový pohled vám chceme nabídnout na semináři Fundamentals of Color and Appearance. V červnu byl tento celosvětově úspěšný program společnosti X-Rite premiérově představen v České republice a pro velký úspěch a plnou obsazenost semináře jsme se rozhodli jej zopakovat v dalším termínu, ve čtvrtek 5. 11. 2015 v Praze.

Čekejte zcela odlišný seminář, než na jaký jste, jako účastníci mnoha našich školení o správě barev zvyklí. Je to pohled na barvu a její vyjádření bez nastavení aplikací, bez kalibrací monitorů, bez měření ICC profilů. Jen pohled na to, jak mozek vnímá barvu, jak jsme ovlivněni mnoha faktory při vizuálním hodnocení barevnosti. Je to pohled s mnoha praktickými ukázkami a mnoha praktickými úkoly pro účastníky semináře.

Není podstatné, jestli jste profesionálové nebo začátečníci v oblasti práce s barvou. Jako účastník a minoritní přednášející, vám mohu slíbit mnoho praktických informací z oblasti porovnání barevnosti, možnosti rozlišení barvy lidským okem, metody měření barevných odchylek a jejich interpretace. Úkoly, díky kterým získáte informace o svých schopnostech, jak vidíte barvu. O vlivu prostředí na vnímání barvy a mnoho dalších pro praxi užitečných informací. Nabídneme i doporučení jak vyhodnocovat a srovnávat barevnost a barevnou shodu nebo barevnou odlišnost.

Budu se na vás těšit spolu s hlavními přednášejícími, kterými jsou Małgorzata Lososová Ungrádová a Jan Ungrad ze společnosti X-Rite.

Více o programu s možností registrace na: www.registrujse.cz/foca

Jan Štor – GRAFIE CZ


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?