• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Začněte s automatizací předtiskové přípravy ještě letos!

  • -

Začněte s automatizací předtiskové přípravy ještě letos!

Tags : 

ENFOCUS SWITCH CORE – zdarma k Enfocus PitStop Server do konce roku 2020!

Pokud jste doteď váhali s investicí do automatizace předtiskové přípravy, speciální nabídka Enfocus platná do konce tohoto roku by pro vás mohla být tím správným impulsem k akci. Do konce roku 2020 dostanete ENFOCUS SWITCH CORE k nově zakoupenému Enfocus PitStop zdarma.

Co získáte?

  • Automatický příjem dat z více zdrojů
  • Inteligentní třídění a směrování přijatých souborů
  • Automatická kontrola PDF a příprava tiskového archu
  • Automatické doručování notifikací, ukládání a archivace dat
  • … a řadu dalších funkcí šetřících čas na užitečnější práci, snižujících riziko lidské chyby, zvyšujících opakovatelnou kvalitu vašich výstupů, poskytujících více času na vaše zákazníky.

Enfocus Switch Core umožňuje vytvářet automatizovaná workflow se snadnou integrací PitStop Serveru. Umožňuje mj. automatický příjem a odesílání dat prostřednictvím FTP a emailu, třídění, směrování, přejmenovávání a ukládání zpracovávaných souborů, rozdělování a slučování souborů PDF, nebo rozbalování i vytváření zip archivů.

PitStop Server je nástroj pro automatickou kontrolu a opravu souborů PDF, slučování průhlednosti, převody barev apod. PitStop Server je kompatibilní s preflight profiles a action lists vytvořenými v PitStop Pro.


Zajímá vás více informací?

Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře níže. Rádi Vám odpovíme vaše dotazy, nebo připravíme cenovou nabídku.

www.grafie.cz/automatizace/PitStopServer-SwitchCore


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?