• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Creative Hub vyhlásil vítěze soutěže Etiketa

  • -

Creative Hub vyhlásil vítěze soutěže Etiketa

Tags : 

Projekt Creative Hub propojující svět zadavatelů a dodavatelů tentokrát vkročil do sféry výroby etiket, konkrétně do segmentu vinných etiket. Vyhlásil soutěž Etiketa, se kterou oslovil kreativní tvůrce, aby se pokusili svými návrhy naplnit dva cíle soutěže.

Prvním cílem soutěže bylo najít zcela nový grafický styl tvorby etiket, který obohatí stávající zavedené šablony. Druhým cílem bylo nabídnou kreativcům možnost seznámit se s technologiemi a postupy na výrobu kvalitních etiket a vyzkoušet si je.

Proto s partnery soutěže, s tradičním výrobcem etiket s rodinou tiskárnou Etiflex, s.r.o. a generálním partnerem projektu Creative Hub, společností Konica Minolta Business Solutions Czech připravil Crative Hub zadání na návrh vinné etikety pro reálné moravské vinařství s konkrétním příběhem. Zájemci museli vytvořit návrh, který by byl skutečně realizovatelný a svým designem naplňoval identitu vinařství Sedlecké víno nacházející se v malebné krajině pod Pálavou.

Soutěž byla dvoukolová. V rácmi druhého kola vybraní autoři 10 nejlepších návrhů měli možnost navštívit břeclavskou tiskárnu Etiflex, s.r.o., kde se uskutečnil odborný workshop. Účastníci si během workshopu vyslechli cenné informace a zkušenosti o postupech a technologiích pro výrobu vinných etiket a prohlédli si vše i v reálném provozu. Mimo jiné zde dostali příležitost prezentovat a konzultovat svůj návrh s odborníky.

V on-line přenosu proběhlo vyhodnocení druhého kola a byla vyhlášená první tři honorovaná místa. Na třetím místě se umístila Bára Lišková s etiketou Motýl. Druhé místo obsadil Bohuslav Poláček s poetickou etiketou a první místo v soutěži získala Katarina Kratochvílová s etiketou zobrazujícího vzácného ptáka tenkozobce opačného. Pokud byste se chtěli dozvědět o soutěži a vítězných etiketách více informací, určitě neprošvihněte vydání Novin pro grafický průmysl č. 2 a sledujte facebookový profil Creative Hub.

Pavlína Čurdová


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?