• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Workshop na téma Řešení pro automatizovanou kontrolu obsahu.

  • -

Workshop na téma Řešení pro automatizovanou kontrolu obsahu.

Tags : 

Dne 12. 12. 2014 proběhl v prostorách GRAFIE CZ workshop, na kterém bylo účastníkům představeno a prakticky předvedeno řešení pro automatizované zjišťování rozdílů mezi elektronickými dokumenty i mezi elektronickým dokumentem a tiskovým výstupem.

Představovaná řešení dokáží porovnávat textový podklad s grafickým návrhem, grafický návrh s upravenými tiskovými daty i tisková data s konečným výtiskem. O výsledcích je vytvořen podrobný protokol použitelný buď pro interní potřebu nebo jako součást předávací dokumentace.

Na workshopu bylo představováno i řešení se skenerem, kdy software spolupracuje přímo s připojeným skenerem. Řešení může být dodáno se skenery od rozměru A4 až po velkoformát se šíří skenovatelného média až 54″. V nabídce výrobce je dokonce k dispozici i 360° skener pro skenování cylindrických vzorků o průměru až 6,75″ nebo skener „wet-ink“ pro skenování ještě mokrých archů.

Účastníci workshopu měli možnost si přinést vlastní datové i tištěné vzorky a prakticky si vyzkoušet funkčnost řešení. Ocenili především jednoduchost ovládání, možnost přizpůsobovat citlivost porovnávání typu kontrolovaných vzorků a schopnost automaticky dorovnávat naskenované vzorky. V neposlední řadě zaujala schopnost systému dohledat na kontrolovaném archu všechny opakující se užitky a zároveň možnost vybrat jeden z užitků jako ten, s kterým jsou porovnávány ostatní.

Řešení osobně představoval zástupce výrobce řešení, který následně zodpovídal dotazy účastníků. Workshop probíhal v angličtině s možností českého překladu.

Protože jsme zaznamenali zájem i u řady potenciálních uživatelů tohoto řešení, kteří se však z časových důvodů nemohli zúčastnit, rozhodli jsme se začátkem února příštího roku workshop na toto téma zopakovat. Přesný termín ještě nebyl stanoven, ale v případě, že byste chtěli být včas informováni, pošlete nám vaše kontaktní údaje .


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?