• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Využijte jedinečnou příležitost – naučte se automatizovat předtiskové workflow vlastními silami – za významného finančního přispění Úřadu práce ČR

Zavedení automatizovaného předtiskového workflow se zpravidla skládá ze dvou částí – z nákupu vhodného software a z jeho instalace a zavedeni do praktického provozu (implementace).

Využijte jedinečnou příležitost – naučte se vytvářet automatizované předtiskové workflow vlastními silami – za významného finančního přispění Úřadu práce ČR.

Věděli jste, že…

…v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II), vyhlášeného Úřadem práce ČR za spolufinancovaní Evropským sociálním fondem, můžete získat příspěvek na vzdělání vašich zaměstnanců až do výše 85 % a refundaci jejich mezd po dobu školení dokonce ve výši 100 %?

…do projektu POVEZ II se mohou zapojit zaměstnanci, potenciální zaměstnanci a OSVČ na území ČR mimo hl. m. Prahy? Vzdělávání probíhá na pracovišti zaměstnavatele, minimálně 40 hodin na zaměstnance, je možné jej rozložit do 18 měsíců od schválení žádosti ÚP a musí být zakončeno zkouškou.

Přesné podmínky lze najít na stránkách Úřadu práce ČR: zde

GRAFIE CZ je připravena vám pomoci!

GRAFIE CZ má dlouhodobé zkušenosti s nasazováním automatizovaných předtiskových workflow v polygrafických provozech (více viz zde), profesionálně školí polygrafická témata a má kvalifikované lektory, kteří jsou připravení vám předat své zkušenosti. GRAFIE CZ má rovněž zkušenosti s účastí v projektu POVEZ II, jsme proto připraveni vám pomoci i se zapojením do projektu.

Obsah školení Tiskové PDF a automatizace předtiskového workflow:

PopisPočet hodin
Tiskové PDF – standardy a doporučení. Příjem, základní kontrola, možnosti oprav7
Automatizace zpracování tiskových dat – kontrola, oprava, archová montáž – Enfocus PitStop Server, Montax Imposer7
Enfocus Switch – nástroj pro vytváření automatizačních workflow, základy7
Enfocus Switch – vytvoření a používání workflow pro příjem tiskových dat z různých zdrojů (ftp server, email, sledované složky)7
Enfocus Switch – vytvoření a používání workflow pro automatizovanou kontrolu a předtiskovou úpravu dat7
Enfocus Switch – využívání metadat pro vytváření spojení s jinými firemními systémy a pro řízení průchodu dat vytvořeným workflow7


Cena školení bez přispění úřadu práce … 117 000 Kč
Cena školení po přispění úřadu práce (příspěvek až 85 %) … 17 550 Kč

Můžete ušetřit až 99 450 Kč

(Ceny jsou uvedeny bez DPH)

Zajímají vás další informace o možnostech automatizace vašeho předtiskového workflow? Chcete připravit kompletní cenovou nabídku včetně software? Chcete poslat podrobnější informace o podmínkách zapojení do projektu POVEZ II? Máte jakýkoliv jiný dotaz?

Kontaktujte nás vyplněním formuláře níže nebo nám jednoduše napište na e-mail vit.kulka@grafie.cz


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?