• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Čas jsou peníze

Čas jsou peníze!

Víte kolik peněz Vás stojí čas strávený přípravou tiskových dat?

Čas, který strávíte Vy nebo Vaši kolegové nad tiskovými daty, od jejich přijetí až po odeslání do tisku, se počítá do nákladů na zakázku.

1 minuta nad tiskovými daty = 5,50 Kč

(při nákladech na zaměstnance 330 Kč/hod – údaj vychází z hrubé mzdy 22 000 Kč, odvodů ze mzdy a odhadu režijních nákladů ve výši mzdových nákladů)

[CP_CALCULATED_FIELDS id=“7″]

Chcete snížit tyto náklady?!

Vhodná automatizace při zpracování tiskových dat dokáže ušetřit i více. Neslibujeme zázraky ani nemožné – máme praktické zkušenosti, o které se můžeme opřít a nabídnout vám reálné výsledky.

Přečtěte si zkušenosti zákazníků

Oslovili jsme některé z našich zákazníků a požádali je, aby se s námi podělili o zkušenosti se zaváděním automatizace do předtiskové přípravy v jejich firmě. Zákazníkům jsme položili stejné otázky – jejich odpovědi si můžete přečíst na následujících odkazech.


Kontaktujte nás!

Chcete-li se dozvědět další podrobnosti, ozvěte se nám a domluvte si s námi schůzku. Nebo klikněte na tlačítko níže a vyplňte kontaktní údaje – my se Vám ozveme sami.

QR_VKU

Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?