• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Stažení konektoru

Konektor pro odeslání dat do GRAFIE CZ

Chcete-li nám poslat větší soubor, např. problematické PDF, použijte konektor, který si můžete na této stránce stáhnout. Konektor, který jsme pro Vás připravili, nekontroluje odesílané PDF, ale slouží pouze k jeho odeslání dat do GRAFIE CZ.

Konektor je pro potřebu stažení ve formátu zip, který je nutno po stažení rozbalit a obsažený soubor uložit např. na plochu. Konektor se po rozbalení již nijak neinstaluje, stačí na jeho ikonu přetáhnout odesílaný soubor. V okně, které se po chvíli otevře, vyplňte pár informací (kontakt na Vás a základní informaci o důvodu, proč nám soubor posíláte) a klikněte na tlačítko Odeslat. Toť vše.

Poznámka: Některé operační systémy standardně brání spouštění aplikací stažených z internetu – je na vás, zda nám budete důvěřovat a povolíte její spuštění.

V případě jakýchkoliv problémů při stahování nebo použití konektoru nás neváhejte kontaktovat!


Vyhledávání

Kalkulace

Kakulace návratnosti
investice do automatizace

-

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Odběru Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?