• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Noviny pro grafický průmysl – speciální vydání drupa 2020

  • -

Noviny pro grafický průmysl – speciální vydání drupa 2020

Tags : 

Nejvýznamnější polygrafický veletrh drupa už se koná za pár měsíců, konkrétně 16. – 26. 6. 2020 v Düsseldorfu. Firmy si připravují pro prezentaci na veletrhu nejedno překvapení. Už nyní víme, že drupa 2020 bude jiná a ukáže nám směr, kam se polygrafický obor bude ubírat v následujících letech. U toho rozhodně nechcete chybět.

Pojďte se s námi připravit na všechny ty novinky, změny a sílící trendy. Aby vám neunikly žádné zásadní informace, které se týkají nejen veletrhu drupa, předplaťte si naše Noviny pro grafický průmysl. Každých 14 dnů vám přineseme (nejen) informace o tom, co si firmy pro veletrh drupa chystají a po veletrhu vám budeme servírovat články, které vám udělají skvělý přehled o tom opravdu podstatném, co se v polygrafii děje.

Navíc připravujeme speciální vydání drupa 2020, které vyjde 21. 5. 2020 a kromě plánku výstaviště v něm najdete také naše doporučení na vše, co byste si neměli nechat ujít.

Roční předplatné stojí 550,- včetně DPH. To je cena jednoho pracovního oběda, na kterém se dozvíte možná jednu či dvě zajímavé informace. S našimi novinami, ale za tu cenu dostanete každých 14 dní hned několik stran polygrafických zpráv, rozhovorů, testů, reportáží, statistik a mnoho dalšího. A to už stojí za zvážení 😉

Pokud ještě nemáte Noviny pro grafický průmysl předplacené, určitě neváhejte a zajistěte si zdroj těchto cenných informací.

Nečekejte, až bude konkurence informovanější než vy, a předplaťte si Noviny pro grafický průmysl hned! Na: www.grafie.cz/ngp/ngp-predplatne

Pavlína Čurdová


Vyhledávání

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru.
Odběr Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?