• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Enfocus PitStop Pro – časově omezená nabídka

STAŇTE SE PROFESIONÁLY V PREPRESSU

Odlište se od konkurence schopností rychle a kvalitně připravit korektní tisková data a zpracovat tiskovou zakázku v co nejkratší době. Ať už se jedná o opravu chyb v zákaznických datech nebo o specifickou úpravu pro potřeby tiskové technologie, vždy potřebujete kvalitní a profesionální softwarové nástroje pro práci se soubory PDF.

A protože můžete od vašich zákazníků dostávat PDF data vytvořená v nejnovějších verzích grafických programů, měli byste i vy držet krok a vaše nástroje pro předtiskovou přípravu udržovat aktuální.

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS NÁSLEDUJÍCÍ ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU:
Balíček Adobe Acrobat Pro + Enfocus PitStop Pro


Trvalé licence

Adobe Acrobat Pro 2017
+
Enfocus PitStop Pro 2018/2019*


Akční cena
25 230 Kč
(Běžně za 26 897 Kč)
bez DPH


*Získáte předem aktivační klíč pro verzi Enfocus PitStop Pro 2019

Předplatné

Adobe Acrobat Pro DC (Subscription)
+
Enfocus PitStop Pro (Subscription)


Akční cena
od 8 600 Kč/ rok*
(Běžně za 11 940 Kč)
bez DPH


*Platí při přechodu z trvalé licence PitStop Pro na předplatné, pro 1. rok předplatného a podle aktuální verze PitStop Pro může být až 50%


POZOR, akce má omezenou platnost – platí pouze do vydání nové verze Enfocus PitStop 2019, která je plánovaná na 2. polovinu dubna 2019. Nemusíte se bát, že si kupujete starou verzi – v rámci této akce máte verzi PitStop Pro 2019 zajištěnou!

Máte-li již některou z předchozích verzí Enfocus PitStop nebo Adobe Acrobat, kontaktujte nás. Připravíme vám speciální nabídku zohledňující předchozí verzi.

Připravované novinky v Enfocus PitStop 2019 najdete zde

Kontakt: Vít Kulka, mob.: 602 129 277, e-mail: vit.kulka@grafie.cz


Vyhledávání

Kalkulace

Kakulace návratnosti
investice do automatizace

-

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Odběru Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?