• info@grafie.cz
  • 222 714 580

Jak na Augmented reality pro tiskoviny?

  • -

Jak na Augmented reality pro tiskoviny?

Tags : 

Chcete se dozvědět více o technologii Augmented reality (Rozšířená realita) a jejím spojením s reklamním a tiskovým  trhem? Jak může tato technologie pomoci tiskovinám stát se zajímavějšími, prodloužit jejich životní cyklus a jaké možnosti reklamním kampaním nabízí? Jste poskytovatel tisku, grafik, nebo reklamní agentura a máte zájem obohatit nabídku vámi nabízených služeb?

Pokud vás toto téma zajímá, přijďte se podívat na workshop, který se koná pod záštitou Canon EBBP a GRAFIE CZ ve čtvrtek 17. září v Praze Holešovicích. Na workshopu obdržíte důležité informace o technologii AR a naučíte se, jak si technologii AR připravit pro konkrétní tiskovinu. Představena bude i konkrétní ukázka reklamní kampaně realizované s pomocí AR technologie a prezentované divizí služeb – Canon Business Services.

Více informací s možností registrace naleznete na: www.registrujse.cz/ar


Vyhledávání

Kalkulace

Kakulace návratnosti
investice do automatizace

-

Přihlášení k odběru Newsletteru

Přihlášením k odběru souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů za účelem posílání Newsletteru dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES – obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Odběru Newsletteru můžete kdykoliv odhlásit posláním žádosti na na info@grafie.cz, nebo použitím odhlašovacího odkazu v zápatí každého Newsletteru.

Pro redaktory

Máte zájem o některou z nabízených služeb? Potřebujete další informace?